Wybór Ewy


Zrobiłyśmy z Ewką przegląd (jak przystało na koniec roku) książek, które pokazałam na blogu. - Która książka była dla Ciebie najważniejsza? Którą zapamiętałaś najbardziej i lubisz do niej wracać? - dopytywałam zaciekawiona. I nie mogłam doczekać się jej odpowiedzi! A ona myślała... Myślała... (umyłam naczynia). Myślała... (odkurzyłam). Aż w końcu energicznie (jak to ona) stuknęła palcem w monitor. Raz. I drugi raz. Dwa odciski na monitorze. Jej wybór to Pieniek otwiera muzeum i seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Do jej typów dorzucam swoje - budzące wspomnienia Skrytki oraz przesmaczną Kosmonautkę. Yyyyy... i pozostałe 41 książek :D I kilkadziesiąt innych, które czytałyśmy, ale nie dałam rady pokazać ich na blogu ;)

Wszystkiego Dobrego dla Was! 
Niech 2015 rok obfituje w cudowne chwile, dobrych ludzi i wyśmienite książki!Komentarze

 1. Moja córka zaczęła wykazywać zainteresowanie czytaniem książek, więc na pewno będziemy korzystać z tych opisywanych na blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego dla Was;) u nas dwa hity walkowane non stop..Albert i Trzy Swinki koniecznie w zestawie z Wilkiem z Ikei;)

  OdpowiedzUsuń
 3. haha no z tym myśleniem, to dobra jest ;) U nas chyba tegorocznym hitem byłoby "Turlututu" i seria z Tappim, a ostatnio książka "An amazing snowman", która przyleciała z Anglii. Nic, że po angielsku, ważne, że o bałwanku Elzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie wiele z tych pozycji powiększy naszą biblioteczkę. ;)
  Jak na razie mamy Kolory i Naciśnij mnie, choć Oli musi do nich jeszcze podrosnąć, ale mama nie mogła oprzeć się promocji. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam także książki edukacyjne o finansach:
  „Basia i pieniądze” Zofia Stanecka, Marianna Oklejak
  „Rozmowy z użyciem głowy, czyli ekonomia dla dzieci” Anna Garbolińska
  „Pieniądze nie rosną na drzewach. Wszystko o zarządzaniu swoimi pieniędzmi”
  Paul Mason, Mike Gordon
  „Pieniądze na stół. O finansach na wesoło” Alvin Hall seria „Mały naukowiec”

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas też ostatnio książkowy boom, więc i na blogu będzie ich coraz więcej! Tobie na nowy 2015 rok obie z Polą życzymy tyle samo zapału do czytania i czasu do zarażania lekturą innych. Na nas Twój blog robi duże wrażenie i życzę Ci jak najwiecej tak zachwyconych czytelniczek, jak my! Wszystkiego najlepszego dla Was.

  OdpowiedzUsuń
 7. A u mnie ciężko coś córce przeczytać bo na etap wyrywania książek i nie mogę żadnej bajki skończyć :p
  Zapraszam minkimojejnadinki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech w Nowym Roku Wasze półki uginają się od jeszcze wspanialszych tytułów!

  OdpowiedzUsuń
 9. Leosiowy nr jeden od wielu tygodni to "Bardzo głodna gąsienica", aż do wczoraj, kiedy to Pan Listonosz przyniósł "Lalo gra na bębnie" :) Mnóstwa ciekawych książkowych odkryć w Nowym Roku! :*

  OdpowiedzUsuń
 10. U nas króluje Czereśniowa! Jeszcze do niedawna Weronika nie potrafiła z tego nadmiaru szczegółów nic zrozumieć, ale teraz pokazuje już na pieski, na krówki, na kotki i cieszy się, że tata natychmiast szczeka, muczy i miauczy. Owocnego czytania w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 11. kilka z tych pozycji mamy, o kilku marzę :)ale rok długi przed nami, kto wie co przyniesie :D dobrego roku pod hasłem książki ,zabawy i przygody :)

  OdpowiedzUsuń
 12. My też uwielbiamy "Biuro detektywistyczne..."
  Imponująca ilość przeczytanych książek.
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty