Teczka Inspiracji. ModaRarity to kucyk (- Nie kucyk! Jednorożec! - poprawiłaby mnie zapewne Ewka), który reprezentuje Klejnot Szczodrości (cokolwiek to znaczy). W Ponyville pracuje jako krawcowa i projektantka, jest jedyną kreatorką mody w tym mieście. Ma własny butik. Z kolei Blythe Baxter jest zwykłą dziewczynką. No może nie do końca zwykłą skoro umie porozumiewać się ze zwierzętami. Jej pasją jest moda, projekty tworzy przede wszystkim z myślą o zwierzętach, które poznała w sklepie zoologicznym Littlest Pet Shop. Sama nie wiem, jakie są moje odczucia w związku z tym, że znam Rarity i Blythe Baxter i bez problemu dopasowuje te postaci do odpowiedniej animacji (tudzież komiksu), ale nie o mnie będzie tu mowa. Ewa (stan na marzec 2016, dokładnie 16 marca 2016) chce zostać projektantką mody. Choć właściwie mogłaby też "projektować" puzzle. A skoro na przykład ilustratorka może swoją pracę umieścić również na puzzlach, to może... Zapyta podczas Targów Książki jakąś ilustratorkę, jak ma zacząć? Zresztą, nieważne. Projektantka czy ilustratorka. Byle sławna była i żeby dużo ją chwalili. Skoro tak - już zaczęłam. Chwalić. I podrzucać coś na "rozbieg".


  
Pamiętacie Teczkę Inspiracji - Najsłynniejsze Obrazy Świata? Teczka Moda to jej młodsza siostra :) Ten sam format (A3) i grubaśne kartki, które opierają się nawet kolorowaniu "na bogato" - nic nie przebija. Ponownie teczka, w której znajduje się 15 kart ze strojami charakterystycznymi dla danej epoki, po drugiej stronie każdej karty – wzór tkaniny lub biżuteria z epoki do pokolorowania. Każda strona ma w tym samym miejscu perforację - po oderwaniu paska z 15 historiami ubrań, uzyskuje się książeczkę w formie wachlarza. W teczce znajduje się również 91 modowych naklejek. Ilustracje wykonała Marianna Sztyma.
Zatem niech drżą kopytka Rarity, a Blythe niech czuje już oddech na plecach. Oddech konkurencji, która rośnie i projektuje. Bo ma plan. Aktualnie (stan na marzec 2016, dokładnie 16 marca 2016) chce zostać projektantką mody...
 


Popularne posty