Masza i Niedźwiedź

Produkty licencyjne nie są nam obce. Ewka miała ostrą fazę na Frozen, aktualnie się jej wypiera, ćwicząc przewracanie oczami, prychnięcia i pogardliwe spojrzenia w kierunku Elzy i jej ekipy. Na topie wciąż kucyki Pony, choć widzę, wyraźnie widzę, że i to uczucie słabnie. Miewa miłostki związane z kinowymi premierami i gadżetami pojawiającymi się w tym samym czasie w sklepach i restauracjach. A Wojtek? Wojtek sprawił, że przestaliśmy lubić Maszę i Niedźwiedzia...Ile razy ten chłopak oglądał wszystkie odcinki Maszy i Niedźwiedzia dostępne na YouTubie w oryginalnej wersji językowej! Jeśli dany odcinek ma 200 milionów wyświetleń, to... z pięć milionów jest Wojtka. Ma chłopak skarbonkę z tą dwójką, ma Maszę na rowerku, jakieś naklejki i w końcu doczekał się książki. No co mam Wam powiedzieć? Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach to nie jest literatura wysoka ;) To sympatyczna, niedroga, poręcznego formatu książeczka, która zawiera opowiadania napisane na podstawie ośmiu odcinków animacji o niesfornej Maszy i potulnym Niedźwiedziu, zilustrowane odpowiednimi kadrami. Tylko tyle i aż tyle. Pozycja w sam raz dla wszystkich fanów tego sympatycznego duetu.

PS Po Maszy przyszedł czas na kolejną fascynację. Zostajemy w Rosji. Znacie Malyshariki? KLIK ;)

Ta tabelka (porównywarka cen) powyżej zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli klikając w nią dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu niewielką (bardzo niewielką) prowizję. Na waciki. Na przykład ;)

Komentarze

 1. A ja uważam, że to jest świetna bajka! U nas też ogląda się w oryginale, po rosyjsku, bo tylko wtedy brzmi to jak trzeba. My z Mężem uwielbiamy ten humor, śledzimy nowe odcinki, które pojawiają się w internecie, nawet zdarza nam się zanucić którąś z piosenek z tej bajki. Osobiście uwielbiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka, ja też tak uważam! Jedna z lepszych! Ale naprawdę, NAPRAWDĘ już jestem nią zmęczona ;D I tak, tylko w oryginale, w polskiej wersji językowej nie trawię :/

   Usuń
 2. Ja Maszę poznałam lepiej dopiero przez tę książeczkę, bo mój syn nie ogląda jeszcze bajek, zatem "Masza i Niedźwiedź" była mi do tej pory obca. Nie ukrywam, że nadal wolę "Boba Budowniczego" lub "Tomka i Przyjaciół" z tej serii - Masza nie skradła mojego serca.

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiamy Maszę, choć nasza 7 latka już nieco z niej wyrosła, ale mały Wojtek pewnie za czas jakiś przywróci ją do naszego domu:) dzięki za podpowiedź, nie znałam Malyshariki, zapowiada się ciekawie;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty