Lowam #3


Znacie Siri? Ja do niedawna nie znałam... Żelkożercy mi ją przedstawili. Kolejną część wypożyczyłam z biblioteki. Następna czekała na mnie na półce Asi. Kiedy wybrałyśmy się ponownie do biblioteki, porwałyśmy do domu jeszcze dwa tytuły. Z całą stanowczością zatem lowam:

 • serię książek o przygodach Siri (tekst: Tiina Nopola, ilustracje: Mervi Lindman, Wilga, Grupa Wydawnicza Foksal KLIK). Przeczytałyśmy wszystkie wydane w Polsce tytuły, niestety (chlip, chlip). Nie widzę ich w sklepie wydawnictwa, ale w książkowym dyskoncie i owszem - są, każda książka za 15-16 zł. Na WWW Autorki KLIK znalazłam dużo więcej części, ale czy pojawią się w polskich księgarniach? Nie wiem. Czytałoby się, oj czytało...
 • lekturę bloga Ohana KLIK. No lubię to miejsce i tę rodzinę. Choć są szaleni i nie zawsze wiem, o czym mówią ;D Równocześnie są TACY autentyczni, ciepli, zabawni... Lowam.
 • ciasteczka z kleiku ryżowego KLIK, które piekłam już kilka razy. Są proste i przepyszne! W ogóle blog Cooking for Emily jest dla mnie ogromną kulinarną inspiracją :)
 • ten tekst KLIK. Od kiedy go przeczytałam - codziennie wracam do niego myślami. Szczególnie w okolicach 17.00, kiedy bardzo dotkliwie odczuwam spadek formy, tylko czy to na pewno jest spadek formy? ;) Z tego samego bloga również ten tekst KLIK jest dla mnie ważny.
 • krótki felieton na temat Peppy KLIK
 • Instagramowy profil mamy Eli i Franka KLIK i jej spinki, gumki, opaski... Ostatnio wystartowała z nimi na FB KLIK :)
 • zbliżający się urodzinowy festiwal Ewy :)
 • drzemki Wojtka.
A Wy? Co dzisiaj lowacie? :)
Komentarze

 1. Siri wypożyczamy z biblioteki, bo niestety nasze M. wcale nie chce się rozciągnąć choć trochę i miejsca brakuje na kolejne serie dziecięcych książek ;)
  Jak dobrze, że nie tylko ja nie ogarniam czasami Ohanowej matki. A już myślałam, że coś ze mną nie tak ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej no! :))
   To po prostu ja świata do końca nie ogarniam, ot co! :))

   Usuń
 2. Cmok! Wielki ośliniony całus od Kluski. Lowamy Was wzajemnie. Dziękuję za wyróżnienie w tym zacnym gronie polecanek.
  Mamy trzy tomy Siri, czyli czegoś nam brak! Niedopatrzenie! Największą estymą cieszy się Okropna Świnka.
  No i ten tekst o Śwince Peppie - nie znałam, a taki dobry! Błocko jako fundament pod życiowy paradygmat! Love!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że polubiliście Siri. Ja lubię, wy lubicie, oni lubią . Nic tylko piać z zachwytu! ;) albo choć ko, ko, ko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypożyczyłyśmy już trzy części o Siri, niby się Mili podobała, ale nie na tyle, żeby chciała jeszcze raz. A mi jakoś ta Siri w ogóle nie leży.....
  U nas na topie ostatnio "Julek i Julka", znacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że znamy :) Choć Ewa ma w stosunku do tych książek umiarkowany optymizm...

   Usuń
 5. Siri właśnie też poznajemy. Przypadkiem trafiłam w taniej książce, a że za 9 zł, to myślę wezmę i zobaczymy... Może się przyjmie :) Jesteśmy po pierwszym czytaniu ;) Ohana tego nie znam, dzięki!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty