O blogu

O tym, że... to miały być zapiski na każdy temat, z przewagą opisów codziennych zmagań z rzeczywistością, w której główne role grają, prócz mnie, mój mąż M., córka Ewulczita, syn Wojciech oraz kot Tramaluch. Ja mam na imię Olga :) To miały być zapiski na każdy temat... Tymczasem blogiem rządził dział: Czytamy, czyli słów kilka o wielkiej literaturze dla małych czytelników - małe i trochę większe wydawnictwa, mistrzowie ilustracji, nowości wydawnicze, starocie wygrzebane w bibliotece. Czas pokazał, że nie samą książką mały i duży człowiek żyje... Na blogu pojawiło się zatem coraz więcej wpisów otagowanych - Zabawa. Gry, puzzle, "uśmiechające nas" akcesoria - tylko te, które sami wybieramy, sprawdzamy i szczerze polecamy. Prócz tego naprawdę sporo zdjęć, cykle fotograficzne i pierwszy (i raczej nie ostatni) projekt realizowany z mamami poznanymi w blogosferze, czyli Przedszkole - tu i tam. Zdarza się także, że piszę o nierównej walce z garnkami, czyli trudnej sztuce gotowania. Ale niezbyt często, oj niezbyt... :)

Nie tylko tu - na O tym, że... - jesteśmy! Blog brał udział w akcji sklepu MamissimaŁadnebebe  - Bloggers 4 Christmas KLIK, kompletowałam wyprawkę dla drugiego dziecka razem z Ładnebebe i Beaba KLIK, uczestniczyłam w akcji Bawię się z Edukatorkiem KLIK, wspólnie z córką wybrałam się również na event Lego Duplo KLIK. Wiele, wiele się wydarzyło od czasów pierwszego wpisu - opublikowanego w listopadzie 2010 roku. Powstało wiele wpisów (prawie 900!), blog pojawił się na FB, później zaatakował Pinterest, na końcu Instagram... Niebawem będziemy wyskakiwać z lodówki! ;)

Aktualnie wracam do korzeni - otymze.pl to przede wszystkim książki, które sama wybieram. Czasem pojawia się post sponsorowany, niezbyt często. Jestem otwarta na różne formy współpracy, ale produkt/usługa musi pasować do tego miejsca. Po prostu. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt  - otymze@gmail.comZa baner i logotyp odpowiada Magda z my SIMPLY art, ale całość nie wyglądałaby tak dobrze, gdyby nie praca Anity (Sroki). Dziękuję!

Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

Popularne posty

Obraz

Gry i zabawy