Wyprawkowe_lowe


Jakże się cieszę, że dałam się namówić ładnebebe na sesję wyprawkową! Teraz sobie mogę oko zawiesić na tych duperelach. Dodatkowo zrobić wizualizację siebie, już bez brzucha. Z lekkim makijażem, umytym włosem, czystym i wyprasowanym ubraniem. I zrobić stop-klatkę mogę. I przywoływać ten idealny kadr, gdy Wojtek będzie ulewał panoramicznie, wokół smoczka owinie się włos Tramala i w ogóle wszystko (a przede wszystkim ja) będzie bardziej wymięte, zużyte, zszarzałe. Prawdziwe :)
Serdecznie zapraszam Was do lektury wpisu z cyklu Moja wyprawka na ŁADNEBEBE KLIK :) (rozsiadłam się tam, tu tylko zagoniłam stado zdjęć i linków) Prócz zdjęć i kliku słów komentarza (starałam się odpowiadać krótko, jak wyszło - sami musicie sprawdzić ;)), na ładnebebe znajdziecie konkurs, w którym nagrody funduje BEABA. Do wzięcia: torba (lowaammm) lub aspirator lub pojemnik na mleko w proszku :) Powodzenia!


POJEMNIK NA MLEKO, ASPIRATOR, TORBA  BEABA   //  BUTELKA, SMOCZEK, ZAWIESZKA, SZCZOTKA I GRZEBIEŃ SUAVINEX  KINDERLAND24   //  KOSTKA, KSIĄŻECZKA Z KONTRASTAMI  HALLY HAND MADE  //  LAMPKA-POZYTYWKA GWIAZDKA  PABOBO  //  MIĘTOWO-SZARY KOCYK  BEZTROSKA  //  KOCYK W KROPY  LITTLE WONDERS  //  GRZECHOTKA Z DZWONECZKIEM  BAJO  // TERMOBUTELKA PACIFIC BABY, TERMOS U KONSERVE  KRAINAEKOZABAWEK  //  KARTY Z KONTRASTAMI  WIÓRKI  //  CZAPECZKA  ZEZUZULLA  //  BODY NEON BUBU  //  JEŻ  OOPS  //  SPODENKI  MINYMO  //  KSIĄŻKA  DWIE SIOSTRY

Popularne posty