#bloggers4christmas

Jak tu wybrać, co tu wybrać... Z CAŁEGO asortymentu. Tak, żeby dzieciaki miały radochę, a i nam nie zgrzytały zęby na widok zabawki. Jak tu wybrać, co tu wybrać... Wcale nie było łatwo! Mi nie było łatwo, ale co oni mają powiedzieć? Z blogosfery długiej i szerokiej wybrać 24 blogi? Tylko 24 blogi? A potem najpierw wpuścić blogujące mamy do sklepu z zabawkami, by wybrały najciekawsze według nich prezenty, by później dyscyplinować to wesołe stadko i wpisy na blogach synchronizować z rabatami na konkretne przedmioty lub marki? Za akcją Bloggers 4 Christmas stoi Ładnebebe i Mamissima. A O tym, że... jest w gronie wybranych przez nich 24 wybranych blogów. Dziękuję! Świetna akcja, bardzo się cieszę, że mogę w niej uczestniczyć. 

Jak połączyć zamiłowanie do różu, uwielbienie dla książek i chęć układania? Jest jeden wynik tego równania - Djeco Puzzle Artystyczne Abracadabra (200 elementów). To mój wybór dla Ewki. Ilustrację stworzył Marc Boutavant - gwiazda francuskiego ilustratorstwa. Jego miś Muki (Mouki) to bohater książki i serialu animowanego. Chyba nie muszę go nikomu przedstawiać? Za jakość puzzli odpowiada Djeco. Puzzle są ogromne, elementy grube i twarde, lakierowane. Prostokątny obraz jest tak wypełniony detalami, wydarzeniami i postaciami, że każde kolejne układanie jest okazją do odkrycia nowego szczegółu. Lowam. Co tu dużo mówić - lowam :) 
Co dla Wojtka? Doskonale pamiętałam małą Ewę i jej radosny galop w stronę telefonów, pilotów, wszystkiego, co wydawało dźwięki i świeciło. Pamiętałam również moje zniechęcenie do samograjów, zaklejanie taśmą głośników, "gubienie" baterii, przegryzanie sobie tętnicy, gdy ten cholerny ślimaczek-sorter znowu się włączył i takie tam... ;) Ale żeby tak zabrać Wojtkowi radochę? Z czegoś, co gra? I świeci?! Dla niego jest Skip Hop - Aktywny Telefon Sowa. Tak, gra. Jest gama, jest odgłos sowy, dzwonek i melodyjka. Nie gra zbyt głośno, nie jest za cicho. Każdy dźwięk ukryty jest za miękkim guziczkiem. Na każdym przycisku inna faktura. Słuchamy, dotykamy i... patrzymy. Na kolory, kształt i przede wszystkim na świecące skrzydełka! Ale zabawa! :)
PS Codziennie na jednym z 24 blogów mogliście/możecie znaleźć zabawkę polecaną przez inną blogerkę, a w sklepie Mamissima rabat na nią. Dziś i jutro szukajcie niższej ceny przy rzeczach wybranych przeze mnie :) Ho, ho, ho! 

B0fLtQ on Make A Gif, Animated Gifs

Popularne posty