Książkobranie! :)

Słowo się rzekło, zatem... W podziękowaniu za Waszą obecność i aktywność - chciałabym zaprosić Was na malutkie książkobranie :) A co będzie do zgarnięcia? Podpowiedź poniżej :)


Nieeee, nie Ewa! No przecież napisałam, że to książkobranie! ;) Ktoś z Was ma szansę na absolutny klasyk i przy okazji jedną z naszych ulubionych książek :) Mam dla Was Bardzo głodną gąsienicę Erica Carle. Nie bójcie się! Nie jest to ewkowy egzemplarz, książeczkę kupiłam specjalnie na tę okazję :)


A co musicie zrobić? Niewiele! Wystarczy, że zostawicie pod tym postem komentarz :) Osoby, które są zalogowane (mają blog/WWW), a w nim widoczny adres e-mail, nie muszą zostawiać żadnych namiarów. Osoby, które podczytują, ale nie blogują - proszę o zostawienie adresu e-mail. Jeśli macie ochotę, napiszcie, jak do mnie trafiliście, z chęcią poczytam Wasze wypowiedzi :) Na komentarze czekam do 22 maja (wtorek), w środę  lub czwartek zamieszczę "transmisję" z losowania (sierotką będzie oczywiście Ewucha!).


Jesteście jeszcze? ;) Dziś Ewucha z blogiem O tym, że... zadebiutowała na FB! Jeśli ktoś ma ochotę polubić nasz profil - zapraszam! :)) (klik klik - na obrazek poniżej)

PS Fanpage na FB jeszcze... rozkminiam, jeśli coś będzie nie tak - proszę o odrobinę cierpliwości :)

Popularne posty