Sobota, so-bo-ta!

Dziecko od dłuższej chwili wpatrywało się w dal, zaryzykowałam zatem najbardziej irytujące pytanie na świecie: - O czym myślisz, Ewka?
Wyrwana z zadumy blondyna potrząsnęła głową, ustawiając fokus na mnie:
- O ptaku, niebieskim, przyleci jakiś - odparła :)

Dialog był dzisiaj, a wczoraj... Wczoraj korzystaliśmy z dnia w składzie 2+1 :) Ostatnio nie za często nam się zdarza cieszyć się wspólnymi chwilami, także staraliśmy się wycisnąć z soboty, ile się da!Była kawiarnia i pyszna kawa, było bezskuteczne poszukiwanie książki Różnimisie (ilustracje i tekst: Agata Królak, Wydawnictwo Dwie Siostry), był obiad w Pyra Barze, podejście do warsztatów bębniarskich i porzucenie ich na rzecz jazdy swobodnej na designerskim fotelu. Na sam koniec zostawiliśmy sobie idealnie skrojony pod nas wernisaż i obejrzeliśmy wystawę "Ładne książki. Wystawa książek i ilustracji dla dzieci" :) Ewka najbardziej zadowolona była z... balonika, a najmniej z tego, że swoich książek nie może zabrać z gabloty... I że nie może występować na scenie! ;) A oto foto...

 
PS Zwróćcie uwagę na moją super broszkę! :) Nie mogę się na nią napatrzeć! To od Agaty z Oh Antek! KLIK i Bubu Design KLIK Dziękuję! Za kota oczywiście też :))

Dla chętnych - Olgugla, czyli zamiast wyszukiwarki ;)
Cafe Misja, FB KLIK, o Różnimisie KLIK
Warsztaty bębniarskie, FB KLIK, Pyra Bar KLIK
o wystawie KLIK, Bubu Design, FB KLIK

Popularne posty