Chcieć to móc! Justyna i jej zabawki

Historia jakich wiele, można by rzec słuchając jej początku... Ktoś się rodzi, coś umiera. W przypadku Justyny - urodziła się wspaniała córka - Jula, a umarła... umowa o pracę. Znacie to? Pewnie, że znacie! Jak nie Wy, to Wasze koleżanki, siostry, kuzynki...
Justyna straciła zatem pracę. Po prawie trzech latach odpowiadania na ogłoszenia i wysyłania CV - przyszedł czas na zmiany, na działanie, na decyzję. Skoro mąż ma wiedzę i doświadczenie w temacie handlu, a Justyna jest fanką nietuzinkowych zabawek, gadżetów i ogólnie artykułów dziecięcych. A dodatkowo zarówno Justyna, jak i jej mąż z wykształcenia są pedagogami... Decyzja była prosta! Tak powstał sklep z zabawkami Pioneczek.pl :)


Pioneczek.pl to - jak podpowiada mi Justyna - miejsce dla osób, które szukają bezpiecznych i dobrych jakościowo zabawek. Dla rodziców, dziadków, cioć i wujków, którzy chcą dbać o rozwój dziecka poprzez kreatywną zabawę. Czyli dla mnie, czyli dla Ciebie :)


Justynę znam tylko on-line, choć tyle (tyci-tyci) brakowało, a spotkałybyśmy się osobiście niecałe dwa lata temu. Niestety, wtedy się nie udało, ale może jeszcze nadarzy się okazja :) Justyny czasem radziłam się w sprawach okołodzieciowych, podpytywałam o przepisy na ciasta i ciasteczka, rozpraszałam ją rozmowami na Facebooku, kiedy miała akurat sporo pracy ;) Kiedy Ewka przybiła mi piątkę z drugiej strony brzucha - od Jusi przyszła paczka z ręcznie szytą zabawką, którą Ewka lubi się pobawić do dzisiaj :) I chmurka z deszczykiem, która wisi nad łóżeczkiem ewkowym, jest od Jusi, i ptaszek, i listek... Bo Justyna to kreatywna babka. I pracowita. Od kilku miesięcy obserwuję, jak wprowadza w swoje życie spore zmiany i bardzo jej kibicuję.
- Co dodaje skrzydeł, co podcina nogi? - zapytałam w jednej z wiadomości. Odpisała:

Wszystko, co sprawia że dziecięce buzie się cieszą - jest warte wysiłku. Włożyliśmy naprawdę dużo pracy w to, by dać od siebie coś więcej, niż same zabawki. Tak powstała sympatyczna postać Pioneczka, który zachęca dzieciaki do zabawy, począwszy od wizytówek, na których rewersie umieściliśmy kilkanaście mini-gier i rebusów, poprzez nasza stronę, gdzie każdy może wydrukować Pioneczkowe kolorowanki oraz zagrać w ciekawe gry on-line. Wizytówko-gierki oraz kolorowanki dajemy Klientom bezpłatnie, na przykład podczas eventów (festyny, pikniki) oraz dołączając do zamówień. Każdy projekt był tworzony od zera we współpracy z metodykiem, a następnie nasza Pani grafik stworzyła Pioneczkowy świat, do którego zapraszamy bez względu na wiek.
Cały czas poszerzamy nasza ofertę, jednak często barierą jest cena produktu. Ludzie chętniej wybierają plastikowe figurki reklamowane w telewizji nie patrząc na to, czy dana zabawka nie rozpadnie się po kilku godzinach zabawy i czy wpłynie pozytywnie na dziecko. Dlatego, mimo że nasze ceny są naprawdę konkurencyjne, to naszą reklamą nie jesteśmy w stanie przebić dużych i znanych firm. Nie poddajemy się. Sądzimy, że konsekwentnie trzymając się obranej strategii przekonamy Klientów, że warto do nas zaglądać.
I ja tak sądzę i tej wersji będę się trzymać :) Chcieć to móc! Jeśli chcecie zajrzeć do sklepu Pioneczek.pl - KLIK, koniecznie zaglądajcie również na profil sklepu na FB, gdzie regularnie ogłaszane są konkursy dla najmłodszych KLIK :)

Popularne posty