Książkobranie vol. 2

Wiecie, który to post? Post nr 200 :) Wiele się zmieniło od czasu, gdy opublikowałam post nr 1. Naprawdę sporo postów napisałabym inaczej, wymieniłabym całą masę zdjęć... Ale w końcu to kawał historii. Zostawiam!
Wciąż jestem zaskoczona, że... jesteście! Komentujecie, lubicie na FB, piszecie do mnie wiadomości e-mail i polecacie mój blog na różnego rodzaju forach internetowych! Dziękuję! :)


Dziś mam dla Was w podziękowaniu prezent, a właściwie trzy :) Ogłaszam Książkobranie vol 2! Do zgarnięcia jest zestaw: Jak dobrze być żabką (tekst i ilustracje: Max Velthuijs, Wydawnictwo Wilga), Żabka ma przyjaciela (tekst i ilustracje: Max Velthuijs, Wydawnictwo Wilga) Komplementy (tekst: Przemysław Wechterowicz, ilustracje Katarzyna Bogucka, Wydawnictwo Alegoria).
A co musicie zrobić? Zostawcie pod tym postem komentarz :) I podobnie jak ostatnio - osoby, które są zalogowane (mają blog/WWW), a w nim widoczny adres e-mail, nie muszą zostawiać żadnych namiarów. Osoby, które podczytują, ale nie blogują - proszę o zostawienie adresu e-mail. Macie czas do 12 września!
PS Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o Książkobraniu na blogu lub na profilu na FB. Nie jest to jednak warunek konieczny. Powodzenia!

Popularne posty