Książkobranie vol. 3


Wspominałam, uprzedzałam, cieszyłam się, że mój licznik przekroczył 100 tys. odsłon! Kolejny raz DZIĘKUJĘ! Za Waszą obecność i zostawiane słowa :) A w podziękowaniu, cóż mogłabym przygotować dla Was w prezencie, jeśli nie książki? :) Zatem ogłaszam Książkobranie vol. 3!Do zgarnięcia jest zestaw: O zimie (tekst: Görel Kristina Näslund, ilustracje: Kristina Digman, Wydawnictwo Zakamarki)* i Patrz, Madika, pada śnieg! (tekst: Astrid Lindgren, ilustracje: Ilon Wikland, Wydawnictwo Zakamarki)**. Zestaw idealny na prezent zimowy, świąteczny, z okazji wtorku, czwartku i bez okazji, rzecz oczywista :)
A co musicie zrobić? Tym razem warunki są dwa. Po pierwsze - zostawcie pod tym postem komentarz :) I podobnie jak ostatnio - osoby, które są zalogowane (mają blog/WWW), a w nim widoczny adres e-mail, nie muszą zostawiać żadnych namiarów. Osoby, które podczytują, ale nie blogują - proszę o zostawienie adresu e-mail. Macie czas do 28 października 2012! 
Warunek drugi - udostępnicie informację o Książkobraniu na blogu (zdjęcie powyżej) lub na profilu na FB (jeśli nie macie FB "wypożyczcie" tablicę siostry, brata, męża, przyjaciółki... i dajcie mi znać, gdzie znaleźć info o konkursie). Za chwilę na FanPage O tym, że pojawi się zdjęcie/baner do udostępniania :) Powodzenia!

* tu pisałam o O zimie KLIK
** z drugą książką zdjęć brak! Ewa dostanie ją ode mnie na imieniny :) ale ciiiiiiii....

I jak już jestem przy głosie... Prośbę mam. Wydawnictwo Ładne Halo i ich O psie, który szukał startuje w plebiscycie zorganizowanym przez Wortal Literacki Granice.pl - jeszcze można zagłosować, żeby trzynogi pies nie był smutny. Pomożecie? A głosuje się TU KLIK Czas mamy tylko do 21 października! Wróóóćććć - Wy macie, ja już zagłosowałam :) (a jak komuś się chce napisać uzasadnienie wyboru - do wygrania są zestawy książek, poczytajcie w regulaminie!).


Popularne posty