Mania układania


Można stworzyć puzzle dla dzieci, które  - zamiast infantylnego, często koszmarnego wzoru - mają prawdziwie malarską, oryginalną ilustrację? Gdzie kolory to nie przypadkowy chaos, a pomysł i smak? Ano można! I nie gdzieś w Skandynawii, Francji czy Niemczech. U nas, Panowie i Panie, w Polsce właśnie :)"Bamboletto to twórczy duet Reni i Piotra inspirowany przez dwie małe panienki Zosię i Hanię. Tworzymy ilustracje i rękodzieło skierowane głównie do najmłodszych odbiorców" - czytam informację w profilu FB. Zatem duet rodziców duetu córek ;) A ich najnowsze dzieło to duet układanek dla najmłodszych :)
Małe rączki mogą ułożyć drzewo z dwunastu elementów lub zacząć od nieco łatwiejszego wyzwania - ptaszka (osiem elementów). Dwie układanki = jedno pudełko. Miejsce na półce zaoszczędzone! ;)
Pierwszego dnia podpowiadałam, jak układać, drugiego mniej, a trzeciego to już tylko byłam wołana, by uruchomić opcję: oklaski i okrzyki pełne entuzjazmu. A jak to wygląda? A tak to:Bamboletto lubimy - ich akwarelowe cuda: łąkę pełną kwiatów, drzewa, domki i pociągi :) Z niecierpliwością czekamy na ewkową gotowość na puzzle Miasteczko (60 elementów) lub... Coś nowego? Tak na 20 do 30 elementów? :)) Marzyłyby mi się puzzle z pociągiem! Takie długie! I w każdym wagonie inny zwierzak! :))

Bamboletto na FB KLIK, blog KLIK (odwiedźcie archiwum i znajdźcie adwentowy kalendarz - pociąg! bomba! :))

Popularne posty