Polecamy!

Internet pełen jest inspiracji, pomysłów na prezenty. Od dawna pewnie ich szukacie i znajdujecie. Dorzucę swoje trzy grosze. Po pierwsze - pamiętajcie, że najlepszym prezentem jest książka! :) I każdy tytuł, który tu przedstawiałam... osobiście polecam. I właśnie Wy, tak - do Ciebie mówię, Ciebie, i jeszcze Ciebie, możecie kupić jakiemuś dziecku książkę, która będzie zapalnikiem. I później z tego malucha wyrośnie wspaniały czytelnik. Cudownie, prawda? :)


Ale gdybyście chcieli coś do książki jednak dorzucić - przygotowałam zestawienie zabawek i akcesoriów, które pojawiły się w naszym domu (i tu, w domu blogowym) przez ostatni rok. Każde zdjęcie to link do miejsca, skąd mam daną rzecz. Trochę się napracowałam nad takim zestawieniem, dlatego hurtem powstała również zakładka - Polecamy (na górze strony, pod nagłówkiem), gdzie sukcesywnie pojawiać się będą nowe miejsca i do nich odnośniki. Moja praca się nie zmarnuje i mam nadzieję, że komuś się przyda taka biblioteka sprawdzonych linków :) A na końcu alternatywa dla gotowych zabawek i pytanie do Was! Zaczynamy (kolejność przypadkowa)!

Do propozycji dorzucę też, na przykład, stworzenie własnej wersji kolorowanki - specjalnie dla danego dziecka :) Ewa dostała taką od cioci Ewy na urodziny. To zeszyt, w którym ciocia powklejała różne wydruki zwierzątek (dużo ulubionych żabek!). Drugiej takiej kolorowanki to nie ma nikt! Do tego kredki i już! Wspaniały prezent :)
Albo - jeśli umiecie umiecie szyć lub dziergać - koniecznie niech prezentem będzie maskotka hand made. Nasz Waluś jest co prawda z sh, ale ktoś go kiedyś wydziergał! Ręcznie szyte mamy w domu kolorowe ptaszki i dwa koty. Lubimy je!
Albo po prostu rulon papieru lub zestaw bloków + mazaki i kredki. Nie znam dzieciaka, który by nie lubił mazać, rysować, kolorować, wypisywać...
A Wy? Jakie lubicie/robicie prezenty dla swoich lub zaprzyjaźnionych dzieci? :) Będzie mi miło, jeśli podzielicie się swoimi pomysłami! W nawiasie wpiszcie wiek dziecka :)

PS Lada dzień po inspiracje dla maluchów - zajrzyjcie do Zezy! Mam przecieki, że będzie kilka podpowiedzi KLIK

Popularne posty