Jak ktoś się wygada, to w ucho! ;)

Nos mam niczym Pinokio! Wczoraj kurier przyniósł paczkę, a ja gładko: - To dla taty, do pracy, nie będziemy nawet otwierać.
Ewka spojrzała, jakby nie dowierzała (serio!), ale odpuściła temat i poszła się bawić. Ciemną nocą rozpakowałam paczkę, by chwilę później jej zawartość znowu zapakować. Ten Gwiazdor to się obija! Nie dość, że sama muszę kupować, to jeszcze chować we własnym zakresie i na dodatek pakować, skandal! ;)
Uchylam rąbka tajemnicy dla wszystkich podpytujących mnie, co też Ewka dostanie. Pod choinką, jak tylko pierwsza gwiazda zaświeci na niebie, Ewka znajdzie grę Zwierzak na zwierzaku firmy Haba oraz okrągłe puzzle Pory Dnia z Djeco.Gra jest trudna :) Wiem, bo wczoraj wieczorem grałam sama ze sobą :D Myślę, że nie będę musiała nawet oszukiwać, a i tak ta mała blondyna mnie ogra! I nie mogę się tego doczekać :)
Puzzle mają 24 elementy, ale choć Ewka układa już takie, co mają ponad 30 części, nie mogłam się im oprzeć :) Po pierwsze ze względu na grafikę, a po drugie - na kształt :)
I grę, i puzzle kupiłam w sklepie Latawce Dmuchawce - Zwierzak na zwierzaku KLIKPuzzle Pory Dnia KLIKI tak książki nie dostanie? W ogóle? :) No skoro w kalendarzu adwentowym czeka kilka? I regularnie jej księgozbiór się powiększa? To stawiamy na zabawki, których - tak naprawdę - wcale nie kupujemy zbyt często :) Książka pojawi się także z okazji imienin! I bardzo kobiecy dodatek ;)

PS Wybaczcie jakość zdjęć. Naprawdę robiłam je w nocy! :)) A ile huku narobiłam, jak piramida ze zwierzątek się przewróciła! :D

Popularne posty