Zoom 1/2013

Jakiś czas temu, w miesięcznym zestawieniu zdjęć, pojawił się pewien bidon... A że nic Waszej uwadze nie umknie - dostałam kilka prywatnych wiadomości z zapytaniem, skąd go mam :) Bo bidon jak bidon, ale na nim - bohaterka serii książeczek, Zuzia. I wyobraźcie sobie - ja nie skojarzyłam, że to Zuzia! Mimo że serię znam i często wypożyczamy z biblioteki książeczkę o tej małej blondynce :) Bidon kupiłam właściwie dlatego, że podobało mi się połączenie czerwieni z małą blondynką i szarym kociskiem. Toż to Ewa i Tramal! ;) Dziś zatem zoom na bidon, ale nie tylko. Bo skoro zoom, to wykorzystam okazję i pokażę Wam coś jeszcze. Także imieninowy prezent Ewki - torebkę biedronkową oraz jej zawartość - ludziki kupowane na pchlim targu :) A na koniec... Co pod choinką znalazłam ja i Ewka. Prezent od M. I wcale nie jestem na to za duża! ;) 

Bidon z Connie (Zuzią) - firmy Sigikid - znalazłam na sklepie Forkidi KLIK
Aktualnie czytamy Zuzia jedzie na wieś z serii Mądra Mysz, wydawnictwo Media Rodzina KLIK
Torebka biedrona - Stephen Joseph - wygrzebana też w Forkidi KLIK
Teraz Ewka lansuje się z nią w domu, ale niech przyjdzie wiosna... ;)
Ludziki (chyba Play Mobile) - używane. Kupione w niemieckich sh i na poznańskim pchlim targu.Golaski Sonny Angel. Kiedy komuś mówiłam, że chciałabym dostać takiego golaska, padało pytanie: - Ale co on robi? Już tłumaczę. On nie robi NIC, on po prostu JEST ;) I cieszy moje oko. A że mam w domu jeszcze jedną osobę, której oko może cieszyć - zamieszkały u nas dwa golaski. Z tego co wiem, w Polsce można je kupić w dwóch miejscach - w sklepie Z potrzeby piękna KLIK oraz w Amo Mirella KLIK
Nie przywiązujcie się do wybranego wzoru - Sonny Angel sprzedawane są w tzw. blind boxach... Nigdy nie wiesz, która laleczka z danej serii do Ciebie trafi :) Ja mam sowę, Ewa golaska chihuahua :)

Popularne posty