Książkobranie – wyzwanie!


Bo wciąż Was więcej. Bo jesteście, wracacie, piszecie. Bo tak :) Choć dziś trudniej, dziś szansy nie mają Ci, których tablice na FB to tylko i wyłącznie udostępnione konkursy. Którzy biorą udział w tylu losowaniach, że zapominają sprawdzać, czy w ogóle wygrali...
W dzisiejszym Książkobraniu (vol. 4) udział może wziąć każdy, kto zdecyduje się podzielić ze mną wspomnieniem związanym z książką. Może to być opis wspomnienia z dzieciństwa, może być zdjęcie i kilka słów, link do piosenki i kilka zdań, ilustracja, kolaż, zdjęcie pozowane, które oddaje nastrój związany ze wspomnieniem... Cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Byle trzymać się zagadnień: wspomnienie, książka, dzieciństwo. Czas start. Czekam do końca lutego (do 28.02.2013, północy). Piszcie na otymze (małpa) gmail.comŻeby powspominać z nami, nie musisz mieć bloga czy profilu na FB. Nie musisz lubić sponsora (albo dobra – lub mnie, ja jestem sponsorem ;)). Nie musisz udostępniać nigdzie informacji, choć będzie mi miło, gdy komuś wspomnisz o konkursie – niech powspomina z nami! :)


A ponieważ rzecz o wspomnieniach, nagrodą jest reprint. A właściwie dwa! Pierwszy to egzemplarz Elementarza Mariana Falskiego z ilustracjami Janusza Grabiańskiego. Dodatkowo dorzucam Lokomotywę i inne wesołe wierszyki dla dzieci Juliana Tuwima z ilustracjami Jana Marcina Szancera. Mam wrażenie, że KAŻDY zna te dwa wydania... :)
To co? Ktoś chętny? Namawiam serdecznie! Także znajomych, którzy wiele razy się wstrzymywali przed wzięciem udziału w Książkobraniu - bo są znajomymi, bo nie komentują, bo tak dziwnie... Odwagi! Przeczytam wszystkie Wasze wspomnienia, podsunę je także moim Rodzicom - razem wybierzemy jedno, które po prostu chwyciło nas za serce lub zaskoczyło :) Może pod drodze okaże się, że nagrodzimy więcej, niż jedno? Pojęcia nie mam! :) Czekam na Wasze e-maile :))

PS Okulary - zrobione z drucików kreatywnych - podpatrzyłam na blogu Meet the Dubiens, tarcza Ą pochodzi z Pan tu nie stał (mamy stamtąd jeszcze naszywkę Obibok Wzorowy ;D)

Popularne posty