Polska w kawałkach

- Najpieijw róza wiatjów - mamrocze pod nosem. Wysypuje puzzle z walizeczki. 60! I pomyśleć, że pięć miesięcy wcześniej zaczynała od takich, co miały dwa, cztery lub osiem elementów... A teraz? Proszę! Nie dość, że układanie zaczyna od róży wiatrów to jeszcze potrafi zawołać: - Mama, nie widziałaś flagi Niemiec? Nie mogę znaleźć! A "flagoruś"? Gdzie jest? ;)- Zobacz, mamo, koziołki! To Poznań, mieszkamy tu! - wykrzykuje radośnie. I wie, że Wrocław to krasnal, a Zielona Góra to winogrona. I Woodstock kojarzy, rzecz jasna. - Tam duzo ludzi było, duzzooo!

Patrzy, kombinuje, nie układa już na oślep, jak to bywało kiedyś. Kojarzy, że kolory mają znaczenie, zwraca uwagę na szczegóły, dopasowuje. Nie przestaje mówić :) Biegam wokół stołu. Może uda mi się zrobić kilka zdjęć? Zanim ułoży całość? :) - Taaaa daaam - krzyczy znienacka. Koniec. Ułożone :)
Polskę w kawałkach wyprodukowano w Polsce :) Puzzle bawią, uczą i podobają się. A jeśli nie każdy symbol/rysunek jest dla rodzica jasny? To można skorzystać ze ściągi zamieszczonej na stronie producenta, czyli ZUZU TOYS KLIK. I tak, nie wstydzę się przyznać, że ja skorzystałam :D

Popularne posty