Słoik ze strażnikiem - ZTS (Zrób To Sam)


Centrozaur* pilnuje kredek, koń wydziela Ewce mazaki, pies niucha, czy ktoś się czai na pędzle, a stadko drobiu pazurem grzebie na słoiku z pastelami olejowymi... To takie nasze codzienne zestawy do tworzenia, cała reszta chowa się w kartonie. I nikt go, o zgrozo, nie pilnuje ;)


Nie pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłam słoiki z tak ozdobionymi nakrętkami, ale pomysł ten od dawna nie dawał mi spokoju :) A ile różnych zastosowań dla takich słoików widziałam! Wszystko zależy od ich wielkości i wykorzystanych zwierzaków. Widziałam białe nakrętki z łabędziem - słoik z wacikami, w łazience. Kolorowe nakrętki z kotkami - słoik ze spineczkami, pokój dziecięcy. Pastelowe nakrętki z małpkami - słoik z drobiazgami do scrapbookingu, pracownia. A ostatnio trafiłam na żółte i błękitne nakrętki z króliczkami - słoik ze słodkościami, prezent na Wielkanoc :)
A u nas... U nas zupełnie przypadkowo dobrani strażnicy i kolory. Figurki wygrzebałam z ewkowego kosza z zabawkami, a farby to jedyne kolory dostępne w małych opakowaniach, jakie wpadły mi w ręce. I tak je lubię! :) A jeśli się znudzą... Przemaluję!


* pewności nie mam, z dinozaurów nie jestem najlepsza...

PS Warto zwrócić uwagę na łapy wybranych zwierzaków (ogólnie na podstawę) - im większe, tym lepiej się trzymają nakrętki :)

Popularne posty