Układamy puzzle... na okrągło!

Jakby wczoraj grubasek w czerwonym płaszczu roznosił prezenty, tymczasem zza rogu widać wąsiska zajączka... Pamiętacie, co Ewka znalazła pod choinką? Między innymi - takie okrągłe puzzle z Djeco, Pory Dnia. I choć 24 elementy to już dla niej prościzna, z chęcią wraca do "tych okijongłych" i długie minuty wpatruje się w detale.A są naprawdę smakowite, te detale :) I to nie przypadek. Autorem ilustracji zamienionej w puzzle jest Gven Keraval. I nie wiedziałabym o tym, gdyby nie to, że firma Djeco umieszcza na opakowaniu nazwiska autora projektu. Wbrew pozorom - nie dla wszystkich firm to oczywiste. Że ktoś za grafiką stoi i jest to powód do dumy. Nazwisko znalazłam, wyszukiwarkę odpaliłam... i przepadłam! Bardzo lubię takie ilustracje :) Gven Keraval BLOG, WWW.
Z puzzlowych pór dnia Ewka najbardziej lubi marzenia senne, czyli stworka, który zamieszkał w części pokazującej noc. Ale jak mawia: - Wszystkie te klocki kocham :) Mawia i rzuca się na nie brzuchem. Taka to już jej tradycja... ;)


Okrągłe puzzle Djeco - Pory Dnia są dostępne m.in. w sklepie Latawce Dmuchawce KLIK Z tej samej serii są jeszcze Pory Roku, też cudne :)

PS Najwygodniejsze spodnie ever są, rzecz jasna, ze sklepu Zezuzulli KLIK :) Tak tylko wspominam, bo zamierzam o tych ubrankach napisać w innym poście :))

Popularne posty