Dopowiadamy, podpowiadamy...

Zezuzulla zrobiła u siebie przegląd kartonówek, które Jul zna i poleca. Ja się z Julem zgadzam i również polecam te tytuły, ale Ewka łokciem mnie trąca, że dodać coś trzeba... :) Zatem dodajemy! Poniżej ściągawka z książeczek ze sztywnymi stronami, które Ewulczita żuła i oglądała, by w końcu zacząć oglądać, wskazywać, słuchać  :) Jeśli w tych dwóch listach zabrakło sztywnej książeczki, którą znacie i polecacie - koniecznie zostawcie tytuł w komentarzu :) Tylko najpierw sprawdźcie, co tam Zezuzulla poleca, ja nie chciałam tytułów powtarzać :) A teraz patrzta (byle nie na moją podłogę po przejściach ;)) i korzystajta :)


Bardzo głodna gąsienica (WWW, O tym, że...)Od A do Z (WWW, O tym, że...)Spacer (WWW, O tym, że...)Gałgankowy skarb (WWW)Mam oko na litery (WWW, O tym, że...)Jest tam kto?, Gdzie idziemy? (WWW, O tym, że...Lokomotywa, ZOO (WWW)Miasteczko Mamoko, Dawno temu w Mamoko (WWW, O tym, że...)
Kurczę blade (WWW, O tym, że...)23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich :) Warto rozejrzeć się za promocjami oferowanymi przez Wydawnictwa... Nie tylko na kartonówki ;)

Popularne posty