Wyprawka? Jest! Podpisana? Jest!

Szczoteczka do zębów? Jest! Kubeczek? Jest! Ręczniczki? Są! Kapcie? Są! Worek na kapcie i ubrania na zmianę? Jest! I wszystko już podpisane... :)
I gdyby tylko dać jej te wszystkie naklejki, dać naprasowywanki i uzbroić w gorące żelazko... To mielibyśmy tu naklejkowy Armagedon! Nie wiem, czy cokolwiek by się uchowało, szczerze wątpię ;) I choć czytamy, że trzeba się dzielić, już ją widzę, jak naklejałaby na każdą swoją (lub nie) rzecz imienną naklejkę mrucząc pod nosem: - To moje, moje to jest, tu jest napisane, że to moje... ;)
Jedne kapcie mniejsze, drugie o rozmiar większe. Jedne chłopięce, drugie dziewczęce. Obie pary dobrane tak, by była samodzielna przy zakładaniu i zdejmowaniu. Może jej te naklejki pomogą prawą stopą trafić do kapcie prawego, a lewą do lewego? Bo na razie to zazwyczaj kiepsko jej to idzie :) I gdy mówię: - Nie ta noga! Ona zdenerwowana odpowiada: - A ta? :) Dobrze, że te nogi to tylko dwie do wyboru...


Worek, worek... A w nim będą zapasowe ubranka. I pewnie kamyczki, piórka, znaleziska. Tona skarbów, jak na Ewkę przystało. Dlaczego tam samo K.? Trochę, jakby nasza Ewka poszukiwana była (listem gończym) :) Ale jak się ma takie długie nazwisko - czasem trzeba wybierać, czy chce się obrazek, czy całe nazwisko. A jak tak bez obrazka? ;)Kredek (kolejnych ;)) nie było na liście. Ale babcia M. przywiozła. I trzeba je było podpisać! Nie podpisaliśmy za to najnowszego Ploom-nabytku :) Idealne rozwiązanie dla naszego prostego stylu. Gładka bluzeczka zawsze wygląda dobrze. A jeśli dorzuci się do niej kołnierzyk... To jest po prostu MOC :) Wspominałam już, że nie mogę się doczekać pasowania na przedszkolaka? :) Na uroczystą okazję - kołnierzyk w groszki (dwustronny!) to idealna "kropka nad i" (lub nad E ;)) Lowam, zwyczajnie lowam.Naklejki i naprasowywanki PODPISANE.PL (FB
Worek MIÓD I CUKIER (FB) Kołnierzyk PLOOM (FB)

To co? Wyprawka cała jest. Jesteśmy, przynajmniej logistycznie, gotowi. Pozostaje jeszcze tylko pielęgnacja odpowiednio radosnego nastawienia i możemy podbijać mury przedszkolne. Pełen entuzjazm za dnia, nocą - lęki. I nie, nie piszę tu o Ewie ;) Trzymajcie za nas kciuki!

PS Naklejki - okrągłe oraz te do butów są z serii Eco, naprasowywanki to te w wersji z obrazkiem :)

Popularne posty