Blondyna na scenie, blondyna na widowni

Rano wstała, ubrała się w koszulę i sweterek, wybrała odpowiednią broszkę i żwawo pobiegła na tramwajowy przystanek. Najbardziej zauroczył ją Mróz! Mimo że weekend ciepły był. Na Zosię Samosię mówiła - dziewcynka w kiteckach. A gdy na scenie pojawiała się Tralaleczka, zawsze szeptała: - Blondyna, zobacz, blondyna... ;) Chwilę po oficjalnej premierze spektaklu Pan Maluśkiewicz i Spółka, miała miejsce jeszcze jedna premiera - Ewa po raz pierwszy wybrała się do poznańskiego Teatru Animacji :)
Szatnia, wielkie schody, fotele - obszerne i nie przedzielone podłokietnikami - wszystko ją zachwycało. Na chwilę zwątpiła, gdy zrobiło się ciemno, ale szybko dała się porwać opowieści. Choć właściwie - opowieściom, bo mimo że spektakl dotyczył historii Pana Maluśkiewicza, sprytnie łączył wiele wątków znanych nam z tekstów Tuwima. Pierwsza połowa skończyła się chwilę po tym... Jak się zaczęła! To już 30 minut? Niemożliwe! :) Z drugą było tak samo... Minimalistyczna scenografia, fantastyczne białe kostiumy, ciekawe rekwizyty. Bawiłyśmy się przednio. Obie :)

Zdjęcie ze spektaklu pochodzi ze strony internetowej Teatru Animacji

***

W konkursie PRINTU. i O tym, że... wygrywają: 
nagroda główna - dowolna fotoksiążka PRINTU (do 150 PLN): Mama Piotra 
nagrody dodatkowe - 5 bonów o wartości 50 PLN na zamówienie fotoksiażki PRINTU (nie dotyczy formatu 19x13 cm): MillionFeetAboveTheGround, Asiorka, Mama Bumma, Olga Sroczyńska, Agata Popek. Gratuluję! Poproszę o wiadomość wysłaną na otymze@gmail.com, potrzebne mi są Wasze adresy e-mail :)
PS Kulisy losowania są tutaj KLIK, jednak jeśli wydaje Wam się, że wystarczy policzyć komentarze, żeby wyłonić zwycięzców... Ostatnie dwie godziny poświęciłam na liczenie, weryfikację, czy zostały spełnione warunki i eliminację osób, które jednak świadomie lub nie zasad się nie trzymały :/ Następnym razem zorganizuję to nieco inaczej...

Komentarze

 1. zazdrościmy takiego pełnego wrażeń dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny dzień za Wami:) Gratuluję tym którzy wygrali:))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprawdziłam...brakowało mi jednego polubienia:( Nie wiem jak to się stało..echh...przez takich jak ja roboty miałaś więcej...bądź co bądź polubiłam teraz bo ksiązkę zamówić muszę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no jak już a piątym razem ustalałam, czy wylosowane osoby mogą być nagrodzone to przyznam, że mnie taki maciupki szlag trafił :D i obiecałam sobie, że następny konkurs będzie bez "polubień" :)

   Usuń
  2. Tylko proszę nie mów mi że mnie Ewka wylosowała :P

   Usuń
 4. Tiruriru :D
  To już wiem, co będę robiła przez najbliższe kilka wieczorów...składała książkę foto! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak poza tym...Maszyna losująca w lotto nie odwraca numerków, Ewa też nie musi! Hyhyhy :D

   Usuń
 5. Widać, że Ewa bawiła się przednio. Staś też bardzo lubi chodzić na przedstawienia teatralne. Mamy już parę na naszym koncie, a w przyszłą niedzielę będzie następny. Ale na "Maluśkiewiczu", to jeszcze nie byliśmy. Szkoda, że u nas nie grają.

  OdpowiedzUsuń
 6. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! bosko:))) ależ się cieszę:) dziękujemy Maszyno Losująca:*:*

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezusie Nazarejski aż łzę uroniłam że ta Blond Piękność zachciała mnie wylosować !! Jaaabaaa-dabaaa-duuuuu :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ cudowne przedstawienie! To mi w duszy gra:) Gratuluję wygranym w konkursie! Zacnie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję zwycięzcom :)
  I Wam udanego dokulturalnienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję! Aż się łezka zakręciła w oku. Naprawdę? Ja? Miło mi!

  OdpowiedzUsuń
 11. o kurcze felek, dzięki!!! już ślę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 12. o kurcze felek, dzięki!!! już ślę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję :))
  A na taki spektakl sama bym się chętnie wybrała.

  OdpowiedzUsuń
 14. A my dziś właśnie pół wieczoru spędziliśmy na czytaniu o atrakcjach naszego ukochanego miasta, o Teatrze Animacji też było. Szkoda, że msuimy tak z daleka, kiedy Wy możecie osobiście, z bliska... :)

  OdpowiedzUsuń
 15. ale fajny dzień spędziła córcia :):):):) moja podrośnie też ją zabiorę :) pozdrawiam cieplutko ;*

  OdpowiedzUsuń
 16. Uwielbiam teatr. Uwielbiam dzieci w teatrze. My tez chetnie chadzamy - bo warto pokazac dziecku cos innego poza telewizja i kinem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty