Metr książek, metr Ewki

Trzy lata. Ponad 100 książek na blogu, ponad 100 na stercie. A i tak kilka tytułów brakuje. Nie, nie pozbyłam się ich. Powiem więcej - nie żałuję żadnego posta, żadnego tytułu, który pojawił się na O tym, że. Pożyczyłam. Inne małe rączki je przeglądają, z szacunkiem należytym, rzecz jasna :) Ta sterta książek z bloga jakiś czas temu przerosła Ewkę. Ma ponad metr wysokości. I książkowa wieża, i Ewka. Przy czym wieża o kilka centymetrów więcej.


Blog to ponad 400 postów, 300 obserwatorów, więcej niż 390 tysięcy odsłon. Facebook pokazuje, że lubi nas ponad 950 osób. W sierpniu O tym, że miało ponad 6 tysięcy unikalnych użytkowników.


Frajdy z pokazywania Wam książek nie przeliczę na setki, tysiące czy setki tysięcy. Jest ogromna. Gargantuiczna wręcz. I to jest bardzo niebezpieczne, bo gdy mi coś nie wychodzi - gdy nawala jakieś zaplecze bloga czy nie mogę opanować aparatu fotograficznego - targa mną równie ogromna frustracja ;) I wcale nie jest tak, że oto zachwycona swoją blogową pracą leżę i podziwiam. Zawsze jest COŚ. Zawsze szukam czegoś jeszcze lepszego, ładniejszego, ciekawszego...A Wy? Mnóstwo anonimowych czytaczy, ale też pokaźna grupa, z którą wymieniłam słowo, dwa, setki słów. Pytacie o radę, zwierzacie się. Staram się odpisywać, choć z dwie lub trzy wiadomości mi zaginęły i nie odpisałam. Jedna o samotności i o poznawaniu ludzi przez internet... Chciałabym odpisać i nie mogę znaleźć nadawcy... Dopingujecie mnie, przesyłacie mnóstwo pozytywnej energii. Reagujecie na prośby, apele, akcje. Potraficie przesłać Ewce prezent. Nie że jakiś zwykły souvenir. To zawsze jest coś trafione w punkt. Z pomysłem, dedykowane właśnie jej. Coś uszyjecie, namalujecie, napiszecie, kupicie... Znajdziecie coś w sh, coś co Waszym zdaniem idealnie do Ewki pasuje. I pasuje! I staje się jej ulubionym ciuchem. Rany, słów brak. Dzięki, jesteście fantastyczni.


PS Ta wieża z książek nie bez powodu dziś. W piątek startuje konkurs o książkach i z książkowymi nagrodami. Już dzisiaj serdecznie zapraszam! :)

Popularne posty