Miasto książek

Co to była za akcja! Z niepozornego wpisu z naszą wieżą, z małej zachęty, by zrobić z tego wyzwanie... Zrobiło się szaleństwo książkowe! :) W małych miejscowościach, w dużych miastach, w Polsce i poza jej granicami - wszędzie powstawały książkowe drapacze chmur. Wiecie, ile otrzymałam zdjęć? 210! Wszystkie można podejrzeć na FB KLIK. Ślę Wam 210 uśmiechów, macham co najmniej 420 razy, Ewa przesyła buziaki w cztery strony świata. Dziękuję za Wasze zaangażowanie! :) Jeśli macie ochotę podzielić się linkiem z wpisem o Waszej wieży, śmiało - możecie zostawić go w komentarzu :)


A teraz... Niespodzianka! Akcji od początku kibicowało Wydawnictwo Format, które postanowiło dorzucić cegiełkę do trzech wież najmłodszych uczestników :) Odbyło się małe losowanie i... Majuszka (Kantorek Katjuszki), Iwo (Bo ja kocham ten stan) oraz Lilia (Z życia mamy i córki) będą zapewne świetnie się bawić przy jednej z książek z serii o Miffy :) Dziewczyny, odwiedźcie proszę stronę z katalogiem książek Wydawnictwa Format KLIK, wybierzcie jeden tytuł z serii Miffy i prześlijcie go na otymze@gmail.com wraz z Waszym adresem :) Dziękuję!


PS A jak już jestem przy mikrofonie... Właśnie wystartowała czwarta edycja akcji Robótka 2013. Nie będę strzępić języka (klawiatury), bo cała akcja jest świetnie opisana TUTAJ. Gorąco zachęcam do udziału i serdecznie pozdrawiam Panie Kierowniczki: Bebe i Kaczkę :) Niech moc będzie z Wami, dobra robótka, Dziewczyny! :))
Popularne posty