Kawka z psychologiem - PRZEDSZKOLE (ODPOWIEDZI)

Przy okazji wpisu związanego z adaptacją w przedszkolu zadaliście Wiktorii Jaciubek z inspeerio centrum psychologiczno-coachingowe masę pytań. Dziś zapraszam Was do lektury odpowiedzi na część z nich. Na blogu inspeerio (KLIK) znajdziecie wpis z pierwszą częścią odpowiedzi, w piątek zajrzyjcie tam znowu - wtedy pojawi się część druga :) Miłej lektury! I trzymamy za Was kciuki - wszak rekrutacja do przedszkolnych oddziałów za pasem!


PS Niebawem również Dzień Kobiet. Może zamiast kwiatka/rajstop/czekoladek zechcecie skorzystać z oferty Dnia Kobiet inspeerio? Czekają darmowe indywidualne spotkania z psychologami, psychoterapeutami, psychologiem dziecięcym, seksuologiem i coachem. Dodatkowym prezentem jest inspirujący warsztat Piękniejsze wewnętrznie (udział w warsztacie jest również darmowy). ZAPISY TU! :)

Komentarze

 1. Ja chce na warsztaty "Piękniejsze wnętrze"!
  Alem za daleko... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maja - słaby wzrok czy "zboczenie" zawodowe? ;) Piękniejsze WEWNĘTRZNIE :D

   Usuń
 2. jak ja dziękuję za ten cykl o adaptacji przedszkolnej - to obecnie jeden z naszych priorytetów i wiedza "tajemna" - jest mi niezbędna :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki ci za ten cykl przedszkolny :) Debiutujemy we wrześniu i mam nadzieję, że uda nam się przygotować psychicznie do tego wydarzenia. Chociaż jakby tak spojrzeć z boku, to chyba ja bardziej nieprzygotowana jestem ;) Mateusz na dzień dzisiejszy aż się wyrywa do przedszkola :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty