12xLUTY II

Tradycji stało się zadość. Wyszło więcej słońca, to i kadrów od razu stado się rozrosło. Tak już mam, lampy błyskowej szczerze nie znoszę, za to słoneczne malowidła na podłodze i ścianach - bardzo :) Wraca zatem cykl 12x i znowu trudno mi wybrać 12 obrazów, zatem dorzucam dwa w gratisie, no może nawet i trzy ;)
Luty, luty... Było trochę chorowania, trochę dochodzenia do siebie, ale i całkiem sporo spotkań, spacerów i Ważnych Wydarzeń :) Byłyśmy na czwartych urodzinach najlepszej koleżanki Ewy. Na warsztatach kulinarnych Smak Baśni organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu (we współpracy z Pikinini), po których Ewka robiła sobie na śniadanie kanapkę z myszką z jajka :) W tym samym teatrze byłyśmy też na spektaklu baletowym Kopciuszek (balet po raz pierwszy!), a na to wyjście pożyczyłyśmy specjalnie elegancką sukienkę i buty (dziękujemy!). Wyżywałyśmy się plastycznie podczas domowych zajęć z farbami oraz skakałyśmy po zaprzyjaźnionym łóżku (zjadając ciacho w przerwie). Były spacery po Cytadeli i zabawy z kruszeniem lodu. Wizyta w ulubionej bibliotece. Budowanie swojego imienia z klocków oraz pierwsze wprawki w kolorowankach on-line. Fajny luty, fajny :)
PS Wszystkie zdjęcia, prócz tego z Ewką w czapce kucharskiej, są mojego autorstwa. Za kadr z warsztatów kulinarnych Smak Baśni dziękuję organizatorom wydarzenia! Teatr Wielki w Poznaniu, Pikinini

Popularne posty