Prezenty, prezenty.... (+ konkurs)Za dobrze to nie pamiętam, ale... Gdzieś w trzecim miesiącu ciąży? Ruszyła produkcja dzieł dla Wojtka. Taśmowo, rzekłabym. Dwie kreski nabazgrane w locie - to dla Wojtka. Kółko i kropka - to dla Wojtka. Bazgroł - to dla Wojtka. Es-flores - dla Wojtka. Pod osłoną nocy (jak zawsze) następowała selekcja dzieł i DZIEŁ. I tak na placu boju został tylko portret mamy z Wojtkiem siedzącym w brzuchu i seria kontrastowych obrazków.
Portret wydrukowałam na tkaninie, w serwisie aukcyjnym kupiłam używany tamborek - powstało pierwsze płótno Małej Wielkiej Artystki. Dumna ona, dumni my, Wojtek stara się skupić wzrok, ale sami wiecie - jeszcze oko mu ucieka. Ale! Przyjdzie czas i w zachwyt wpadnie! Oczywista oczywistość! :) Kontrasty wespół w zespół z planszami Wiórków ułatwiają przewijanie oraz uatrakcyjniają czas w kołysce. Mamy różne plansze, planujemy je regularnie zmieniać. Wojtek na przewijaku oszołomiony. Sam nie wie, czy dostać czkawki na widok świecących kulek, czy podbić swoje IQ do wyniku 148 w skali Cattella na widok kontrastowych plansz ;)

Cóż z Artystką? Ano zdziwiona. Bo wraz z Wojtkiem, w torbie z jego duperalami, do domu przyjechały dwa prezenty dla niej. Raz tylko zapytała podejrzliwie: - Ale jak Wojtek to... Skąd on... Z brzucha? Zawiesiła się na moment, by błyskawicznie powrócić do energicznego rozrywania papieru w kropy. I co tam Wojtek uszykował dla starszej siostry?

Pierwszy album z dziełami Małej Wielkiej Artystki! Malunki, rysunki, portrety przy pracy, detale. No książka o Ewkowej Twórczości. Zamiast teczki z wymiętolonymi kartkami, mamy zamknięty w twardej oprawie zbiór największych dzieł Artystki :) A ponieważ Wojtek podsłuchiwał, co tam Ewie aktualnie czytamy - do albumu postanowił dorzucić kolejny tom Biura Detektywistycznego Lassego i Mai :) KLIK
Ale... Zapomnieliśmy o dedykacji! W albumie z reprodukcjami! Takie niedopatrzenie! Choć z drugiej strony, cóż mógłby wyartykułować Wojciech prócz stałego okrzyku: - Leeee? Niewiele, powiedzmy to sobie szczerze, niewiele... ;)

A Wy? Jaką dedykację umieścilibyście w takim albumie (niekoniecznie dotyczącym prac plastycznych) zaprojektowanym dla rodzeństwa lub przyjaciela? Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzu pod tym postem. Aż pięć osób, dzięki PRINTU - drukujemy emocje, będzie mogło stworzyć własne albumy dla bliskich. Nagrody do zrealizowania na PRINTU - drukujemy emocje to:
  • dwie nagrody główne - bony 100 zł (przy zakupach na za minimum 101 zł) 
  • trzy nagrody dodatkowe - bony 50 zł (przy zakupach za minimum 51 zł)
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie PRINTU na FB (KLIK). Udostępnianie banera jest mile widziane (nie jest to jednak warunek konieczny!). Zwycięzców nagród głównych wskażę ja (no dobra, przepytam również rodzinę), nagrody dodatkowe rozlosuję wśród wszystkich uczestników konkursu :) Nie zapomnijcie napisać, jak Was znaleźć na FB!  

Macie czas do 3 sierpnia 2014 r. (godz. 23.59). Czas, start! :)


ALBUM PRINTU  //  PLANSZE WIÓRKI/EWA  //  KULKI COTTONOVE LOVE

WYNIKI KONKURSU! WYNIKI KONKURSU! WYNIKI KONKURSU! WYNIKI KONKURSU!

Bony o wartości 100 zł (przy zakupach na za minimum 101 zł)  trafią do (werble...)
Aeidenn oraz Cykorii

 Bony o wartości 50 zł (przy zakupach za minimum 51 zł) otrzymają (werble...)
Kasia MatelaMarpil, Marla 
Pani Kasia Matela nie zgłosiła się przez tydzień, random.org dopomógł mi w losowaniu i... 
bon poleci do Małgosi ze Słowem Lukrowane. Gratuluję!

Proszę o kontakt e-mailowy! Mój adres: otymze@gmail.com :) Popularne posty