Dzień na zamówienie

- Ja to bym chciała, żeby tata nie wychodził do pracy... Żeby jeden rodzic się zajmował jednym dzieckiem, a drugi - drugim. I na zmianę tak! - wypowiedziała Ewka życzenie. A my je spełniliśmy :) Wspólne urlopowanie czas zacząć! I to z przytupem! Był lot helikopterem, pływanie statkiem, jazda autem... Spotkaliśmy też różne, naprawdę różne, gatunki żab. Pogoda była piękna, drożdżówka pyszna, lody jedzone na krawężniku też dawały radę. Kto bogatemu zabroni? Mieć taki cudowny dzień? ;) Ewka szalała, Wojtek spał. Takie to teraz będą nasze dni. Jedziemy na wakacje! :)  
Za okulary idealne dla szalejącej Ewki dziękujemy BEABA POLSKA :)

PS Ale zanim wyjedziemy... W niedzielę zajrzyjcie tu w poszukiwaniu wpisu z rozdawajką! :)

Komentarze

 1. Okulary wprost fantastico! Zdjęcia jak zwykle trzymają super fason ;) A żaby? Cudownie zielone! Wypoczywajcie i bawcie się ile tylko sił! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały dzień! Spróbowałby kto zabronić! Jesteście perełkami w tłumie zwiastujacym rychłą jesień ;) no i tak trzymać! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne okulary! Mamy podobny model z Lidla ;) cieszcie się zatem sobą! Nasze wspólne wakacje też jeszcze przed nami :) !

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekny plac zabaw! A Wy bawcie sie dobrze na urlopie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pierwsze się witam, bo zaglądam od dłuższego czasu :) Anna, Poznań (a jakże :) starająca się ogarnąć trójkę: Maja (10), Maks (8) i Olo (3), poniedziałkowy przedszkolak. Pewnie gdzieś się na o dzień się mijamy, na Cytadeli, Starym Rynku czy Zamku. Bardzo cenię sobie Wasze wpisy książkowe, pewna księgarnia internetowa na A sporo już na nas zarobiła :) Przy okazji - czy powyższe zdjęcia są z jakiegoś placu zabaw w P-niu? Fajne sprzęty.

  Miłego rodzinnego wypoczynku na urlopie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry wieczór :) A tak, zapewne się gdzieś mijamy, inaczej być nie może. Wszystkie zdjęcia, także nieba i żaby ;), pochodzą z okolic ulicy Chemicznej (Nadolnik, Park im. ks. Tadeusza Kirschke, Poznań). Bardzo fajny plac (choć ostro nasłoneczniony), równie miły niewielki park ze stawem pełnym żab :)

   PS Szacuneczek. Za trójeczkę :)

   Usuń
  2. Qrcze, tyle razy jeżdżę Hlonda i nawet nie wiedziałam, że tam jakiś park jest... Proszę, jaki pouczający blog :) Trzeba będzie kiedyś odwiedzić to miejsce. Przy okazji zapraszamy na Strzeszyn, też mamy parę fajnych placów, i przy szkole i w środku osiedla.

   Usuń
 6. Kiedy już wszyscy o urlopach zapomnieli Wy jedziecie??? No tak to się nie robi...żartowałam oczywiście, dużo słonka życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wrażeniem helikoptera. Ja też chcę do mamy i taty! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Udanego i niezapomnianego wypoczynku życzę. I samych niezwykłych dni. Pozdrawiamy ;) A zdjęcia jak zawsze świetne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty