Stacja zabawa (konkurs z LEGO DUPLO)


Jedzie pociąg z daleka, na nikogo... A tam, od razu na nikogo! Czeka! A raczej czekają - dwa pociągi. Na peronie pierwszym stoi pociąg z cyferkami LEGO DUPLO, z kolei na drugim peronie czeka... pociąg z cyferkami LEGO DUPLO ;) Dokąd (choć bardziej - do kogo) pojadą, okaże się niebawem. Tymczasem stoją na peronie i czekają. 


ZASADY KONKURSU:

1. W komentarzu pod tym postem dokończcie zdanie: Mam pociąg do LEGO DUPLO, bo... 
2. Zacznijcie trzymać kciuki. Jeśli komentujecie bez logowania się - nie zapomnijcie się podpisać adresem e-mail.
3. Nie próbujcie przekupywać komisji konkursowej, w której skład wchodzę ja i M.
4. Nagrodami w konkursie są dwa pociągi z cyferkami LEGO DUPLO.
5. Macie czas do 14 listopada (godz. 23.59). 16 listopada, pod tym postem, znajdziecie wyniki konkursu. Koniecznie tu zajrzyjcie, bo dwa razy wołać nie będę! :)
6. Szczegółowy regulamin znajdziecie tu KLIK

No. To do roboty, bo Wam pociąg ucieknie! I kto wtedy pomoże ogarnąć prezenty Mikołajowi, Gwiazdorowi czy innemu Dziadowi? ;) Powodzenia!

WYNIKI:

Konkret, argument nie do przebicia, zabawa słowem - postawiliśmy na odpowiedzi proste, trafione w punkt. Wygrane odpowiedzi są takie jak Lego Duplo - niby takie niewielkie to, a nas uśmiecha i dobre wrażenie zostawia. Nie przedłużając:

bebeluszek
Z perspektywy Mater Expectans przy wielkiej nadziei:
Mam pociąg do LEGO DUPLO, bo...go (jeszcze) nie mam.

Karolina
Mam pociąg do LEGO DUPLO, bo te klocki są dobrze ułożone, zawsze trzymają pion i chociaż twarde z nich sztuki, pomagają nam budować dobre relacje.

Dziewczyny - GRATULUJEMY! Czekam na Wasze adresy (z numerem telefonu). Pozostałym serdecznie dziękujemy za udział w zabawie :)KOMUNIKAT: Na czas trwania konkursu włączyłam opcję anonimowych komentarzy! Jednak, by nie zostać zalana spamem, będę wszystkie zatwierdzać. Dlatego nie denerwujcie się, Dobrzy Ludzie, gdy Wasza wypowiedź nie będzie widoczna od razu. KONIEC KOMUNIKATU

Popularne posty