Torebka z misją

Nie umiem szyć. Na drutach też nie robię. Może i czasem skleję jakieś kawałki papieru, ale czy ktoś chciałby za to płacić? Nie lepię garnków. Naprawdę nie wiedziałam, co mogę przeznaczyć na aukcję. A pomóc chciałam. Agnieszce. Mamie Oli. Kobiecie takiej jak ja, jak Ty. Tyle że kiedy ja narzekam na górę prasowania, ona przyjmuje kolejne chemie - walczy. Jest nadzieja. Wystarczą pieniądze - tylko i aż pieniądze. Których na lekarstwo brakuje. Całą historię możecie przeczytać tutaj: KLIK.
I ja nie umiem szyć, na drutach też nie robię. Książkę mogłabym jakąś z półki wytachać, ale te książki nasze trochę porysowane, wyczytane... Tymczasem w szafie mieszka torebka. Nowa. Wygrałam ją w konkursie u Pauliny KLIK. Piękna i zupełnie w moim stylu, choć za mało gabarytowa ;) I tak sobie leży i czeka na coming out. Na kogoś, kto świat jej pokaże. Nie róbcie jej przykrości - kupcie ją! :) Cała kasa idzie na pomoc Agnieszce. Licytujcie pod tym wpisem, w komentarzach. Cena wywoławcza 50 zł. Aukcja kończy się w sobotę, 29 listopada 2014, godz. 23.59. Osoba, która wygra torebkę wpłaca pieniądze na konto Fundacji KLIK, koszty przesyłki pokrywam ja. Jeśli możecie wziąć udział w licytacji - zapraszam, możecie też wspomóc Agnieszkę wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto Fundacji.


Torebka SOHO French Stripe to elegancka, kompaktowa torebka z wielkim potencjałem. Praktyczna i pomysłowo zaprojektowana torebka, pomieści wszystkie podstawowe rzeczy, których potrzebujemy podczas krótszych wyjść z dzieckiem - pieluszkę, zapasowe ubranko, ulubioną zabawkę, klucze, portfel i telefon. Laminowana, pasiasta tkanina z której uszyto torebkę jest nieprzemakalna, odporna na zabrudzenia i łatwa do utrzymania w czystości, a jasny kolor podszewki sprawia, że wnętrze odbija światło, co ułatwia przeglądanie jej zawartości. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, SOHO podobnie jak wszystkie torby SKIP HOP dla Mam, wyposażona została w turystyczną matę do przewijania i etui na wilgotne chusteczki. SOHO wyróżnia się! Oryginalną tkaniną i stylowym wykończeniem, niestandardowym, jak na torebki dla mam rozmiarem, a przede wszystkim innowacyjnym designem. (...) SOHO mierzy 30 x 24 x 3,8 cm (cytat ze strony producenta KLIK)

Popularne posty