SHARE WEEK 2015To już czwarta edycja tej akcji, ale ja biorę w niej udział po raz pierwszy - dzięki Asi, z bloga Mamą i żoną być, która nie tylko podzieliła się informacją o tym projekcie, ale i wskazała mój blog jako jeden z trzech, który ceni i chce polecić innym. Dziękuję! Lekturę bloga Asi polecam i to nie dlatego, że zasada wzajemności tego wymaga, bynajmniej. Lubię go nie od dziś i żadna to tajemnica. I tym sposobem (chytry plan!) zamiast trzech blogów - polecę cztery (choć z łatwością poleciłabym więcej!), zatem prócz Mamą i żoną być wskazuję Wam trzy adresy.  

Kaczka i jej On Her Majesty's Secret Service. Kaczka jest tylko jedna. Napisałabym więcej, ale to ona jest mistrzynią słowa. I organizacji czasu też. I na dodatek te ogromne serce... Obawiam się, że jest mistrzynią WSZYSTKIEGO. Irytujące! Próbowałam jej nie lubić, ale się nie da ;) Zazwyczaj, po przeczytaniu kolejnego wpisu, przychodzi mi do głowy jedno zdanie: Kocham Panią, Pani Kaczko!


Jarecka i jej Deszczowy Dom. Deszcz stuka o parapet, a ja się rozsiadam. Przy niej, Jaśnie Paniczu, Dwójce, Trójce, Czwórce i Piątku. Jarecki też tam jest. I wiecie, że ona nie dość, że sobie tam off-line żyje i wychowuje wesołą piąteczkę, to jeszcze cudnie pisze? Mało tego! Szydełkuje, szyje, sama-nie-wiem-co-jeszcze robi. No załamana jestem :D 


Asia i blog Mama w Centrum. U Asi... biorę głęboki oddech. Taki spokój od niej płynie i kobieca siła. Sama nie wiem, trudno mi zamknąć w kilku zdaniach, dlaczego ten adres jest dla mnie ważny. Podziwiam zdjęcia, myślę nad słowami. Cieszę się, że do niej trafiłam i  żałuję, że tak późno. Po prostu.


A Wy? Gdzie z chęcią zaglądacie i dlaczego? Dołączycie się do akcji?

PS Inicjatorem akcji jest Andrzej Tucholski z bloga jestKultura żeby do niej dołączyć należy na swoim blogu/vlogu polecić trzy inspirujące Was blogi, wypełnić formularz KLIK i zostawić komentarz z linkiem do swojego wpisu pod wpisem Polecamy najlepsze blogi – SHARE WEEK 2015 KLIK

Popularne posty