SHARE WEEK 2015To już czwarta edycja tej akcji, ale ja biorę w niej udział po raz pierwszy - dzięki Asi, z bloga Mamą i żoną być, która nie tylko podzieliła się informacją o tym projekcie, ale i wskazała mój blog jako jeden z trzech, który ceni i chce polecić innym. Dziękuję! Lekturę bloga Asi polecam i to nie dlatego, że zasada wzajemności tego wymaga, bynajmniej. Lubię go nie od dziś i żadna to tajemnica. I tym sposobem (chytry plan!) zamiast trzech blogów - polecę cztery (choć z łatwością poleciłabym więcej!), zatem prócz Mamą i żoną być wskazuję Wam trzy adresy.  

Kaczka i jej On Her Majesty's Secret Service. Kaczka jest tylko jedna. Napisałabym więcej, ale to ona jest mistrzynią słowa. I organizacji czasu też. I na dodatek te ogromne serce... Obawiam się, że jest mistrzynią WSZYSTKIEGO. Irytujące! Próbowałam jej nie lubić, ale się nie da ;) Zazwyczaj, po przeczytaniu kolejnego wpisu, przychodzi mi do głowy jedno zdanie: Kocham Panią, Pani Kaczko!


Jarecka i jej Deszczowy Dom. Deszcz stuka o parapet, a ja się rozsiadam. Przy niej, Jaśnie Paniczu, Dwójce, Trójce, Czwórce i Piątku. Jarecki też tam jest. I wiecie, że ona nie dość, że sobie tam off-line żyje i wychowuje wesołą piąteczkę, to jeszcze cudnie pisze? Mało tego! Szydełkuje, szyje, sama-nie-wiem-co-jeszcze robi. No załamana jestem :D 


Asia i blog Mama w Centrum. U Asi... biorę głęboki oddech. Taki spokój od niej płynie i kobieca siła. Sama nie wiem, trudno mi zamknąć w kilku zdaniach, dlaczego ten adres jest dla mnie ważny. Podziwiam zdjęcia, myślę nad słowami. Cieszę się, że do niej trafiłam i  żałuję, że tak późno. Po prostu.


A Wy? Gdzie z chęcią zaglądacie i dlaczego? Dołączycie się do akcji?

PS Inicjatorem akcji jest Andrzej Tucholski z bloga jestKultura żeby do niej dołączyć należy na swoim blogu/vlogu polecić trzy inspirujące Was blogi, wypełnić formularz KLIK i zostawić komentarz z linkiem do swojego wpisu pod wpisem Polecamy najlepsze blogi – SHARE WEEK 2015 KLIK

Komentarze

 1. O jacie! I to koło Kaczki!
  Idę szukać wachlarza.
  Olgo, czuję się nadzwyczajnie wyróżniona, dziękuję! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja nadrabiam zaległości, bo znam tylko trzeci z blogów i oczywiście gratuluję wyróżnienia i nie dziwię się Asi, że tu skierowała swoich czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och marzą się, marzą tomy opasłe zaczynające się frazą "Będąc młodą kaczuszką..."

  A Jarecka to wpędza w kompleksy - tego się powinno zakazać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję!!!!!
  Kaczkę wielbię :)))
  Jarecką lecę nadrabiać :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie dziwi mnie nic, a nic, że Kaczka najpierwsza się pojawiła ;) Podzielam miłość...
  Uwielbiam ją od pierwszego zdania, które do mnie napisała (tak, tylko do mnie! szczęściara ze mnie, co? :))... a potem to ta miłość tylko większa i większa...

  OdpowiedzUsuń
 6. I za to właśnie lubię te akcję. Mogę dowiedzieć się co wartościowego ty czytasz! Dziękuję za zacne wprowadzenie i muszę poznać Kaczkę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojacie! Co ja pacze! W takim zacnym towarzystwie! Jarecko, uzycz wachlarza!
  Olga, :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też lubię Jarecką :)a reszty nie znałam :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja dzieki Tobke poznalam deazczowy dom;**** Asie znam i cenie a do kaczki musze zajrzec;))

  OdpowiedzUsuń
 10. Trafiłaś tą trójką w dziesiątkę!

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzeci odkrylam bardzo niedawno i lubię i te wnętrza, wyczucie, ach. Drugiego nie znam, ale co ja tam wiem, za mało czasu chyba spędzam w tych internetach i nie obyta jestem. No a Kaczka, Kaczka to chyba był pierwszy blog który zaczęłam czytać i czytałam fragmenty na głos S. daawno temu.

  OdpowiedzUsuń
 12. przyznam się szczerze nie znałam żadnego z tych blogów i fajnie że dzięki tej akcji mogę je poznać. A co do twojego blaga - jest świetny, bardzo fajnie się go czyta i piękne zdjęcia. Pozdrawiam goroąco

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty