Halo Poznań! (kwiecień 2015)


Halo Poznań to cykl comiesięcznych wpisów, w których zbierać będę kilka wydarzeń - tych, w których zamierzam wziąć udział lub wydają mi się interesujące, ale są dla innej grupy wiekowej.
  • 17 kwietnia o 12.05 - Wiosenna wycieczka wokół Starego Rynku dla rodziców niemowląt. Mile widziane mamy i tatusiowie z maluchami w wózkach, chustach i nosidełkach. Porozmawiamy o kwiatach, żywiołach i oczywiście o dzieciach. Tym razem trochę inaczej – w historii i w sztuce. Trasa bardzo łatwa, tylko w granicach Starego Rynku. Czas trwania ok. 1 godz. Miejsce zbiórki: przed ratuszem, przy fontannie Prozerpiny. I ja tam będę. Wojtek też. Ufam, że pogoda dopisze, oby nasze zdrowie też... Wydarzenie na FB KLIK, WWW KLIK 
  • 18 i 19 kwietnia, Teatr Animacji, spektakle siódmej edycji Festiwalu KONTEKSTY. Coś dla wielbicieli spektakli lalkowych! 
  • 19 kwietnia, 12.00 - kolejne spotkanie (czwarte) z cyklu 12 spotkań/12 książek/12% rabatu z okazji 12. URODZIN Czekolada Cafe (ul. Żydowska 29). Jaka książka będzie tym razem w roli głównej? TAJEMNICA! Wcześniej był Tuwim z Wytwórni, Bardzo głodna gąsienica i Laszlo boi się ciemności. Tym razem zamierzam tam dotrzeć, do czterech razy sztuka! ;) CzekoCzytanie prowadzi królowa Żelkożerców :)
  • 25 kwietnia, 11:00 PORUSZENIE W RODZINIE - Aniela Kokosza poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 3 do lat 4 wraz z opiekunami. Warsztaty odbywać się będą na drugim piętrze Słodowni w poznańskim Starym Browarze w ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci i Rodziców. Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl Więcej info KLIK.
  • Do 7 czerwca, Muzeum Narodowe w Poznaniu, wystawa Nocny Poznań w blasku neonówBilety: 12 zł (normalne), 8 zł (ulgowe), dzieci poniżej 6 lat nie płacą. 

Autorką zdjęcia jest Wanda Jędrzejczak

Popularne posty