Halo Poznań! (kwiecień 2015)


Halo Poznań to cykl comiesięcznych wpisów, w których zbierać będę kilka wydarzeń - tych, w których zamierzam wziąć udział lub wydają mi się interesujące, ale są dla innej grupy wiekowej.
 • 17 kwietnia o 12.05 - Wiosenna wycieczka wokół Starego Rynku dla rodziców niemowląt. Mile widziane mamy i tatusiowie z maluchami w wózkach, chustach i nosidełkach. Porozmawiamy o kwiatach, żywiołach i oczywiście o dzieciach. Tym razem trochę inaczej – w historii i w sztuce. Trasa bardzo łatwa, tylko w granicach Starego Rynku. Czas trwania ok. 1 godz. Miejsce zbiórki: przed ratuszem, przy fontannie Prozerpiny. I ja tam będę. Wojtek też. Ufam, że pogoda dopisze, oby nasze zdrowie też... Wydarzenie na FB KLIK, WWW KLIK 
 • 18 i 19 kwietnia, Teatr Animacji, spektakle siódmej edycji Festiwalu KONTEKSTY. Coś dla wielbicieli spektakli lalkowych! 
 • 19 kwietnia, 12.00 - kolejne spotkanie (czwarte) z cyklu 12 spotkań/12 książek/12% rabatu z okazji 12. URODZIN Czekolada Cafe (ul. Żydowska 29). Jaka książka będzie tym razem w roli głównej? TAJEMNICA! Wcześniej był Tuwim z Wytwórni, Bardzo głodna gąsienica i Laszlo boi się ciemności. Tym razem zamierzam tam dotrzeć, do czterech razy sztuka! ;) CzekoCzytanie prowadzi królowa Żelkożerców :)
 • 25 kwietnia, 11:00 PORUSZENIE W RODZINIE - Aniela Kokosza poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 3 do lat 4 wraz z opiekunami. Warsztaty odbywać się będą na drugim piętrze Słodowni w poznańskim Starym Browarze w ramach cyklu Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci i Rodziców. Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl Więcej info KLIK.
 • Do 7 czerwca, Muzeum Narodowe w Poznaniu, wystawa Nocny Poznań w blasku neonówBilety: 12 zł (normalne), 8 zł (ulgowe), dzieci poniżej 6 lat nie płacą. 

Autorką zdjęcia jest Wanda Jędrzejczak

Komentarze

 1. super! dziękuję za ściągawke ;-)
  my już neony zaliczyliśmy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ściągawka super:-) Część rzeczy już przeszło ale może na coś się załapiemy choć ostatnio u nas ciągle w biegu i na wiele spraw czasu brak.
  p.s. fajna przemiana graficzna bloga Olga. Ściskamy !

  OdpowiedzUsuń
 3. Już mi się podoba ten cykl :)) Nie wiedziałam o żadnym z tych wydarzeń! Prawdopodobnie za mało czytam co się w Poznaniu będzie działo ;))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słowo! :)

Popularne posty