Wilk kontra brukselka

Ogromnie lubię. OGROMNIE. Wchodzić w rolę wilka. Być nim, iść przez las i budzić popłoch. Straszyć Czerwonego Kapturka, stresować trzy świnki, sprawiać, że pod króliczkiem zadrżą nogi, zajrzeć w wystraszone oczka siedmiu krasnoludków. Idę przez las i czuję się coraz lepiej. Jestem najsilniejszym wilkiem, nikt nie protestuje, każdy napotkany mieszkaniec lasu tylko to potwierdza. To fakt. Prężę muskuły, mlaskam z zadowoleniem.  "Lubię jak mi się to mówi i powtarza! Uwielbiam komplementy, nigdy mi się nie znudzą". I tylko ta mała, bezczelna, zielona, nędznych rozmiarów poczwara. Brukselka jedna. Głąb... Co ona sobie myśli?!
Jestem najsilniejszy to pierwszy tom nowej serii Wydawnictwa Dwie Siostry – „Polecone z Zagranicy”, która prezentować będzie mistrzowskie przykłady ilustrowanych książek dla dzieci, którymi wybitni twórcy podbili serca najmłodszych czytelników na całym świecie. Najmłodszym czytelnikiem to ja raczej nie jestem, ale i tak oszalałam - czyta się świetnie, dużo śmiechu, przednia zabawa. Ewka, mimo że tekstu niewiele, stron mniej niż 30, też zadowolona. Wojtek na razie skupia się, żeby pokazać wilkowi, że jednak on jest silniejszy i rzuca książką na odległość... Na razie... :)


Jestem najsilniejszy, tekst i ilustracje: Mario Ramos, tłumaczenie: Jadwiga Jędryas
Wydawnictwo Dwie Siostry KLIK


Ta tabelka (porównywarka cen) powyżej zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli klikając w nią, dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu niewielką (bardzo niewielką) prowizję. Na waciki. Na przykład ;)

Popularne posty