Halo Poznań! (czerwiec 2015)


Halo Poznań to cykl comiesięcznych wpisów, w których zbierać będę kilka wydarzeń - tych, w których zamierzam wziąć udział lub wydają mi się interesujące, ale są dla innej grupy wiekowej. W czerwcu nie będę się rozdrabniać, nie będę także się rozpisywać, bo czas goni - wszak połowa czerwca już za nami! Czerwiec to dwa wydarzenia. Tak, wiem, pewnie dzieje się dużo więcej, ale ja rokrocznie robię w okolicach czerwca i lipca zoom na dwie duże imprezy. Jedyne takie. Jeśli wybieracie się do Poznania z dziećmi, jeśli planujecie odwiedzić nasze miasto, weźcie pod uwagę dwa terminy:

  • TERAZ, a dokładnie od 15 do 21 czerwca odbywa się 20. BIENNALE SZTUKI DLA DZIECKA. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ KLIK, FB KLIK.
  • 30 czerwca - 5 lipca to chyba moje najulubieńsze wydarzenie w roku - FESTIWAL SZTUKA SZUKA MALUCHA. Więcej dowiecie się z tej strony WWW KLIK, FB KLIK. Uwaga Warszawa, uwaga Gdańsk! U Was też odbywa się ten Festiwal! W stolicy 27-28 czerwca, w Gdańsku 10-12 lipca :)Za obie imprezy serdecznie dziękujemy Centrum Sztuki Dziecka :) 
Zdjęcie (fot. Piotr Będlewski) i plakat pochodzą z kont FB:
 Centrum Sztuki Dziecka i Sztuka Szuka Malucha (linki we wpisie)

PS Tak, dobrze widzicie, mamy dopiero wtorek, a na blogu ukazały się dwa wpisy. Idę na rekord ;) A tak zupełnie serio - po miesiącu urodzinowo-wyjazdowym mam potrzebę nadrobić wszystkie zaległości. Do niedzieli pojawi się jeszcze kilka wpisów. Może nawet codziennie będzie nowy? :)

Popularne posty