Garażowa wyprzedaż

A kiedy tak ładowałyśmy karton za kartonem... Dokładne przepytałam Ewkę, z którymi książkami pożegna się bez żalu. I trochę się tego nazbierało. Część przeczytała raz, niektóre nawet kilka razy. Ale była zdecydowana. Ta, ta, ta też, jeszcze ta. Kilka razy "uratowałam" książki i po prostu zabrałam je na swoją półkę, ale ogólnie - byłam ZA. Raz, że biblioteki są naprawdę dobrze zaopatrzone, dwa - jej regał nie jest z gumy, serio! Jest zatem ogromny karton książek, ale i z dwa zaplątane ubranka, których nie wydałam, bo zaginęły w akcji. I akcesoria jakieś. Sami zobaczycie.


Garażową wyprzedaż czas zacząć! Zasady są proste. W galerii są zdjęcia. Na każdym z nich numerek (biały), jeśli chcecie coś kupić w komentarzu - pod tym postem, na blogu - wpisujecie numer/numerki (odblokowałam możliwość komentowania dla anonimowych, ale niech nie zapomną dopisać adresu e-mail :)). Jeśli oczywiście znajdzie się ktoś, kto będzie chciał coś kupić :) A teraz ceny. O ile na zdjęciu nie ma innej ceny (na czarno, np. 5 czy 15 zł) to obowiązuje zasada: zawartość zdjęcia = 10 zł. Obojętne, czy na zdjęciu jest jedna, dwie czy trzy książki. Zdjęcie = 10 zł. Mam niespodzianki-gratisy (też książki) dla osób, które kupią dwie lub więcej książek (te osoby mogą też się targować, szczególnie, że jedna książka grubsza, inna cienka ;D). W temacie kosztów wysyłki - najlepiej się dogadywać indywidualnie. Może być odbiór osobisty (Poznań), wysyłka pocztą (polecony lub paczka, w zależności od wagi i formatu przesyłki), paczkomaty... Dogadamy się. No. To ktoś? Coś? Wyprzedażowa galeria - zostało tylko TO KLIK  Wyprzedaż zakończona.

PS Zbieramy na lody. Bez lodów nie idzie wytrzymać :D Na komentarze/chęć kupna książek czekam tydzień, czyli do 18.08.2015 r., 23:59 :)

Popularne posty