Halo Poznań! Ale Kino!


No to teraz wszyscy (którzy mieszkają w Poznaniu lub mają wielką ochotę odwiedzić to urocze miasto) otwierają kalendarz książkowy, stają przy jego ściennej wersji, włączają odpowiednią aplikację w telefonie i wpisują. 27 listopada - 4 grudnia 2016. Można zakreślać, pogrubiać, nakleić kwiatka i narysować ramkę. Albo na mapie zaznaczyć pinezkami - Multikino 51, CK Zamek i Scena Wspólna. I koniecznie zarezerwować czas. Na 34. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!

Powyżej - kadr z filmu Pułapka

Powyżej - kadr z filmu Villads

Powyżej - kadr z filmu Bitwa na śnieżki

Powyżej - kadr z filmu Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Powyżej - kadr z filmu Na linii wzroku

Powyżej - kadr z filmu Polująca z orłami
 
Powyżej - kadr z filmu Nazywam się Cukinia

Program, który możecie przeglądać filtrując go na przykład wiekiem dziecka lub blokiem tematycznym, znajdziecie tu KLIK. Bilety są w bardzo miłych cenach - najdroższe kosztują 8 zł, średnie 5 zł, najtańsze 1 zł. Od wczoraj można je kupować i naprawdę nie ma co czekać do ostatniej chwili (dostępne w kasach lub on-line na bilety24.pl). Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony internetowej organizatora Festiwalu :)

PS Taka mała podpowiedź, może i Wy skorzystacie... Ostatnie cztery dni Festiwalu wypadają w grudniu... Wiecie już, co mam na myśli? Kalendarz adwentowy! Bilety do kina jako prezent. Ja już mam. Bilety na wyjście z Ewą i rezerwację na seans z Wojtkiem. Ale będzie! Ale Kino!

Popularne posty