Wyjdź z szuflady - konkurs dla ilustratorówMam tyle wiadomości, że nie wiem, od której zacząć! Może od początku. Kiełkuje, WZRASTA, nowe wydawnictwo. Wydawnictwo MOI. Na początku było ziarno, a były nim dzieci i miłość do książek. Wykiełkował z tego pomysł na książkę, na treść książki O wzrastaniu, ale i na własne wydawnictwo. Teraz potrzeba tylko ilustratora. By ta machina ruszyła, by pojawiły się kwiaty, zalążki liści, piękna roślina.
Czas na drugą wiadomość - jest konkurs, "skierowany do ilustratorów, projektantów, grafików – studentów, absolwentów i wszystkich innych, którym tworzenie ilustracji dla dzieci jest bliskie". Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzenie po jednej ilustracji do wybranego etapu życia tego samego, dowolnego kwiatu w trzech różnych miejscach: w szklarni, na łące, w rodzinnym ogrodzie. Trzy ilustracje. Czas na wysłanie prac mija 9 czerwca 2017. Wszelkie informacje o konkursie i jego regulamin znajdziecie tutaj - KLIK. Gorąco Was zapraszam do rozpowszechniania informacji o tym wydarzeniu lub do wzięcia w nim udziału.
Dlaczego w ogóle o tym piszę? Bo - werble, czas na news nr 3 - zaproszono mnie do zasiadania w jury tego konkursu. I mam ogromną nadzieję, że będziemy w czerwcu rwać włosy z głów i płakać rzewnie nad przesłanymi pracami. Że wszystkie takie cudne, że dlaczego musi wygrać jeden projekt oraz po co nam to było, to reklamowanie konkursu. Trzymajcie kciuki i podajcie dalej. Każdy ma w gronie znajomych osobę, która tworzy. Czasem po prostu w ogóle się do tego nie przyznaje...Popularne posty