Dzień Taty (PRINTU)

Na rysunku, który wisi na naszej szafie - stoi taki ogromny z powykręcaną nienaturalnie ręką. Ramię musiało takie być, by minąć rozpuszczone blond włosy Ewki. By ręka mogła chwycić za rękę. Tata i córka. Najlepszy duet. Chwile z mamą też bywają atrakcyjne, ale to zdecydowanie córeczka tatusia. Z nim nauczyła się jeździć na rowerze, wchodziła do morza, by skakać przez fale, pokonywała lęk przed tyrolką. To on trzymał ją w ramionach, kiedy świtało, a ona witała się ze światem. Wojtka też trzymał, takiego maluśkiego. Choć na niego nie trzeba było czekać do nocy...
Na Dzień Ojca przygotowałam fotoksiążkę PRINTU z zestawieniem wielu szczęśliwych momentów. Łączy je jedno - wszystkie kadry są z tatą, tatusiem, tatulem. W wersji z dzidziulkami, roczniakami, dwulatkami itd. Wiosna, lato, jesień, zima. Taki przekrój tej ich "znajomości". Jej początek...  7 lat i 3 lata. Taki to prezent dla taty. A będzie jeszcze laurka i pewnie jakieś lody. Będzie dzień zwyczajnie niezwykły. Taki mamy plan.


PS Jeśli też macie ochotę na stworzenie własnej fotoksiążki PRINTU, może zainteresuje Was 47 procent zniżki na jej zakup? Wystarczy kliknąć TU, zapisać się do newslettera i pobrać kod. Pobrany kod jest ważny przez 14 dni. By pomniejszyć kwotę za zamówienie, kod należy wpisać w koszyku. Zniżka nie obejmuje kosztów wysyłki. Jeśli Wasza fotoksiążka PRINTU ma zdążyć na Dzień Ojca, musicie się spieszyć i złożyć zamówienie do jutra (18.06.), ale wiecie - to tak, jak Dzień Matki - świętować można (a nawet powinno się) cały rok :)

Popularne posty