Garażowa wyprzedaż #6


Garażowa wyprzedaż nr 6 - START! Zasady są (tradycyjnie już) proste. W galerii są zdjęcia. Na każdym z nich numerek (czarny), jeśli chcecie coś kupić: w komentarzu - pod tym postem, na blogu - wpisujecie numer/numerki i adres e-mail.
A teraz ceny. O ile na zdjęciu nie ma innej ceny (na biało, np. 7 czy 10 zł) to obowiązuje zasada, że zawartość zdjęcia = 12 zł (yep, podrożało) Jeśli chodzi o koszty wysyłki - najlepiej dogadywać się ze mną indywidualnie. Może być odbiór osobisty w Poznaniu (taki stres! tyle nowych znajomości!), wysyłka pocztą (paczka, cena w zależności od wagi i formatu przesyłki, paczka z odbiorem w urzędzie pocztowym - czyli tańsza wersja tego samego), paczkomaty... Wszystko wg dostępnych on-line cenników. Dogadamy się.
Książki są używane, ale nie zużyte ;) WAŻNE: Jeśli na okładce jest podane, że jest dołączona płyta CD - na 99 proc. jej nie ma. Płyty się zużywają szybciej niż książki. Niestety. Uprzedzam, żeby nie było żalu. A książki? Niektóre były czytane częściej i mają wytarte okładki, innych dzieci nie pokochały i są jak nowe. Nie mają rysunków, brakujących stron, tłuszczu z pierogów (bez obrazy, pierogi) itd. Czasem jakiś róg zbity, ale i cena uczciwa. No. To ktoś? Coś? Wyprzedażowa galeria - KLIK. Wyprzedaż zakończona! Czekam na wiadomości zwrotne od uczestników do 29 kwietnia 2018. Jeśli się nie odezwałeś - najprawdopodobniej rezerwacja przepadła. Ale zawsze możesz dopytać :)

PS Na komentarze/chęć kupna książek czekam do końca tygodnia, czyli do 22.04.2018 r., 23:59 . Postaram się na bieżąco (najczęściej wieczorową porą) pisać do Was wiadomości z potwierdzeniem zamówienia, zapytaniem o sposób wysyłki i danymi do przelewu. Do tego potrzebuję jednak Waszego adresu e-mail (#justsayin)! 

Popularne posty