Garażowa wyprzedaż #7


Garażowa wyprzedaż nr 7 - START! Zasady są (tradycyjnie już) proste. W galerii są zdjęcia. Na każdym z nich jest numerek (czarny) i cena (biała). Jeśli chcecie coś kupić, w komentarzu - pod tym postem, na blogu - wpisujecie numer/numerki i adres e-mail.
Jeśli chodzi o koszty wysyłki - najlepiej dogadywać się ze mną indywidualnie. Może być odbiór osobisty w Poznaniu (taki stres! tyle nowych znajomości!), wysyłka pocztą (paczka, cena w zależności od wagi i formatu przesyłki, paczka z odbiorem w urzędzie pocztowym - czyli tańsza wersja tego samego), paczkomaty... Wszystko wg dostępnych on-line cenników. Dogadamy się.
Książki są używane, ale nie zużyte ;) Niektóre były czytane częściej i mają wytarte okładki, innych dzieci nie pokochały i są jak nowe. Nie mają rysunków (chyba że o tym piszę na zdjęciu), brakujących stron, tłuszczu z pierogów itd. Czasem jakiś róg zbity, biała okładka wytarta, ale i cena uczciwa. No. To ktoś? Coś? Wyprzedażowa galeria - KLIK. Wyprzedaż zakończona.

A ponieważ zawsze piszę, na co zbieramy - niech tradycji stanie się zadość. Zbieramy na większe biurko do pokoju Ewy, dodatkowe krzesło i schodki, żeby łatwiej było sięgać do książek na wyższej półce :)

PS Na komentarze/chęć kupna książek czekam do końca tygodnia, czyli do 25.11.2018 r., 23:59. Na bieżąco (najczęściej wieczorową porą) będę pisać do Was wiadomości z potwierdzeniem zamówienia, zapytaniem o sposób wysyłki i danymi do przelewu. Do tego potrzebuję jednak Waszego adresu e-mail (#justsayin)! Po zakończeniu wyprzedaży - Wasze adresy zostaną usunięte. Nie będę ich nigdzie przekazywać i wykorzystywać w innym niż wyprzedażowy kontakt celu.

Popularne posty