Prezentownik otymze.pl

Chciałabym mieć to jakoś pięknie poukładane - według ceny, wieku, wielkości, słów kluczowych, płci i sama-nie-wiem-czego. Prawda jest taka, że to po prostu garść inspiracji prezentowych. Nie ma ich w puli Widziałem To w Reklamie czy w Koleżanka To Ma. Na liście nie znajdziecie też tych klocków, co boli, jak się na nie nadepnie, ani tej niebieskiej lokomotywki, która rok temu uciekała przed rekinem a teraz przyspiesza i robi efektowny skok. Choć o tych zabawkach będzie u nas w domu w liście do Mikołaja i nieborak to marzenie spełni. Trochę psiocząc, że plastik, że kosmicznie drogo, że szybko się znudzi. Przyniesie te wymarzone/wypatrzone, ale i zaproponuje coś od siebie. Bo ma intuicję, że może się spodobać.

1. Puzzle z ilustracjami Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Do wyboru - Wszystko na mapie - 600 elementów lub Zwierzęta na mapie - 160 elementów. Dwie Siostry.

2. Maskotka Kicia Kocia lub Planer rodzinny Kici Koci z miejscem na milion pięćset sto dziewięćset notatek. Media Rodzina.3. Komiks Marzi (najlepiej w zestawie z gumą Turbo) dla tych, co dorastali w latach 80. Egmont.
4. Gra Na końcu języka dla tych, którzy lubią spędzać czas w towarzystwie, mają dobry refleks i kręcą ich językowe wyzwania. Nasza Księgarnia.


5. Puzzle CzuCzu: Moje ciało dla ciekawskich, Alfabet dla głodnych literek fanów pociągów, Pojazdy w akcji dla tych, którzy tylko na kółkach. Ilustracyjnie - bardzo fajnie, wykonanie - rewelacja. CzuCzu.

6. Lalka Lottie, dla tych którzy są nieco zmęczeni wyglądem pewnej bardzo popularnej lalki. Lottie ma proporcje dziewięcioletniej dziewczynki i mnóstwo różnych zainteresowań. Lottie.


7. Lipowa tęcza dla najmłodszych. Do dotykania, układania i rozwalania. Do podziwiania. Jajeczko.
8. Kredki Stockmar dla wszystkich. Szczególnie dla tych, którym nie za dobrze idzie prawidłowe trzymanie zwykłej kredki. Stockmar.

9. Klocki Marioinex dla konstruktorów. Pięknie się łączą i są miłe w dotyku. Marioinex.

10. Sorter na kredki z Wnętrza na czwartym piętrze. Bo tak.
11. Półka Lustigt, bo aż się prosi o zabawę. Ikea.

12. Prenumerata magazynu "Kosmos dla dziewczynek". Nie tylko dla dziewczynek.

PS Wspólnym mianownikiem prawie wszystkich tych rzeczy jest to, że mieszkają aktualnie w mojej szafie. Niebawem trafią w ręce dzieci - moich, nie moich, spokrewnionych, zaprzyjaźnionych... Wszystkie zdjęcia pochodzą ze stron producentów.

Popularne posty