List do Św. Mikołaja, edycja II

Drogi Święty Mikołaju,
to znowu my :) Od naszego ostatniego listu minął rok, a my wciąż zaczytani... Prosimy zatem uprzejmie - daj sobie spokój z maskotkami i nie wygłupiaj się z zabawkami :) Może wpiszesz sobie przy naszym adresie dożywotnio ważną notatkę? Na przykład taką o treści - "Cieszą się z książek" :) Chociaż może tak nie wpisuj... Bo my jednak nie z wszystkich tytułów się cieszymy, wiesz? Gniewasz się, że mamy sprecyzowane życzenia? Ale wiesz - my wszystko w trosce, żeby nic się nie powtórzyło! I przede wszystkim, by lektura same korzyści przyniosła. Żeby szczypta nauki była, garść przemyśleń i oko nacieszone ilustracją. Żeby mały człowiek miał z czytania radość, a i ten duży, żeby nie zgrzytał zębami podczas spotkania z książką.
Grzeczni byliśmy! Choć Ewie zdarzyło się nadepnąć na książkę. Stanąć na niej. Ale pracujemy nad tym, damy radę i to się nie powtórzy (za często ;))! Czytaliśmy codziennie. Nie odliczaliśmy 20 minut. Pożyczaliśmy książki osobom, które je szanują. Odwiedzaliśmy bibliotekę, księgarnie stacjonarne i internetowe, także WWW Wydawnictw. Zrobiliśmy setki zdjęć okładek i ilustracji. Ożywiłyśmy lekturą naprawdę wiele postaci. Krótko mówiąc - kto jak kto, ale my powinnyśmy pod choinką znaleźć książki! :) Jesteś gotowy na nasze typy? Proszę bardzo! :)

1  //  2  //  3  //  4
Ładne, prawda? Trochę klasyki i odrobina nowości. Smaczny zestaw, bardzo! Gdybyś jednak uznał, że budżet na Święta 2013 jest za mały, mamy jeszcze kilka propozycji. Jest w czym wybierać, Drogi Mikołaju, nie krępuj się... :)

5  //  6  //  7  //  8  //  9  //  10
Pomyślisz, Mikołaju? Przesyłamy pozdrowienia, ślemy buziaki, targamy za brodę! E&Spółka

PS Ubiegłoroczny list KLIK :) 

EDIT: Z LISTY WYPADŁY TRZY TOMY POCZYTAJ MI MAMO, BASIA I MODA, niebieski Albert oraz - za momencik WIELKA KSIĘGA. BASIA :)

Popularne posty