Pasja od dziecka - 5 lat Pikinini (konkurs)

Dzieci. Jedno godzinami może wpatrywać się w pracę dźwigu i koparki. W piaskownicy organizować własny plac budowy. Inne, kiedy chwyta za pędzel lub kredki – zapomina o całym świecie. Zupa stygnie, ugryzione ciastko czeka na talerzyku. Uprawiają różne dyscypliny sportowe. Grają na instrumentach. Czytają. Jeśli czymś się interesują, zawsze znajdą czas na swoją pasję. A rodzice? Mogą aktywnie wspierać rozwijające się w dzieciach zainteresowania. Uczestniczyć. Być. Obserwować. Wspominać. Może pamiętają swoje dziecięce pasje, które mogły ukształtować całe ich dorosłe życie? Lub pojawienie się w ich rodzinie dziecka sprawiło, że znaleźli nowy pomysł na siebie, odkryli nowe talenty i wszystko zmienili?
Z szacunku do dzieci, ich pasji, z chęci kreatywnego spędzania z nimi czasu, z miłości... Właśnie dlatego powstał sklep Pikinini. Miejsce, w którym nie dzieli się dzieci ze względu na płeć, ale pomaga znaleźć zabawki według zainteresowań. Gdzie nie ma przypadkowych przedmiotów. Sklep, w którym odszukać można zabawkę dla małego artysty, dla obieżyświata, początkującego kucharza, ekologa, przyszłego lekarza, ale i groźnego pirata, profesjonalnej baletnicy czy konstruktora robotów :) Bo różne, bardzo różne są pasje dzieci...

Pasja od dziecka to konkurs z okazji urodzin Pikinini. To już 5 lat! Dołączycie się do wspólnej zabawy? :) Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy na temat: Pasja od dziecka (do wyboru: opowieść, fotoreportaż, tekst okraszony zdjęciami, filmik lub mp3 – szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu). Hasło konkursowe możecie rozwinąć na wiele sposobów! Możecie na przykład przedstawić pasję swojego dziecka. Możecie opowiedzieć o Waszym dzieciństwie i zainteresowaniach oraz o tym, jaki to miało wpływ na Wasze życie. A może dziecko zmieniło Wasze plany, także te zawodowe, i pod jego wpływem odkryliście w sobie jakiś nowy talent, który zmienił Wasze życie? Możliwości jest wiele :) Czasu też całkiem sporo, bo czekamy do 5 maja 2014 r. (23:59). Prace należy przesyłać na adres otymze@gmail.com, wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w REGULAMINIE KLIK. 

A skoro to piąte urodziny... Nagród jest 5 i tylu będzie zwycięzców :) I kto wie, może te nagrody pozwolą Waszym dzieciom odkryć nowe zainteresowania? Na pewno będą wspaniałym pretekstem do spędzenia czasu na wspólnej zabawie!
  1. Tekturowy Domek na drzewie – Calafant KLIK
  2. Lalka do nauki anatomii, mała pacjentka Rosi – Sigikid KLIK 
  3. Zestaw do hodowli motyli Live Butterfly Garden – Insect Lore KLIK
  4. Zestaw figurek Podwodna Ekspedycja – Wild Republic KLIK
  5. Muminkowe foremki do ciastek i pierniczków – Muumi KLIK 
O wygranych zadecyduje jury, w którego skład wchodzi przedstawiciel sklepu Pikinini oraz autorka bloga O tym, że. Konkurs możecie śledzić na blogach i fan page: Pikinini (FB) oraz O tym, że... Wśród uczestników konkursu, którzy na swoim facebookowym profilu lub na blogu udostępnią publicznie baner konkursowy - rozlosujemy nagrodę dodatkową :) W wiadomości e-mail prosimy o informację, gdzie został udostępniony baner. To warunek wzięcia udziału w losowaniu...

...zestawu związanego z Muminkami! :) Dla rodzica dawka lektury, dla dziecka duuużo naklejania. Albo odwrotnie. Sami zdecydujecie! :) 
  1. Książka Tove Jansson. Mama Muminków KLIK
  2. Muminki. Zestaw 180 naklejek w różnych rozmiarach KLIK


POWODZENIA!

Popularne posty