Na lato (i lata) - książkobranie


Jeden, dwa, trzy, cztery! Tyle osób otrzyma komplet: książka + zestaw pocztówek od Wydawnictwa Muza. Czekają po dwa egzemplarze książek: Przygoda z małpką (Stefania Szuchowa, Janina Krzemińska, Wydawnictwo Muza) oraz Leonek i lew (Wanda Chotomska,Teresa Wilbik, Wydawnictwo Muza). O książkach pisałam w jednym z majowych wpisów KLIK. Do każdego tytułu dołączony będzie zestaw pocztówek. 


 Zasady:
  1. Pod dzisiejszym wpisem zostawcie komentarz - napiszcie, jaka jest Wasza najulubieńsza książka z dzieciństwa.
  2. Włączyłam możliwość komentowania przez osoby, które nie mają profilu Bloggera czy G+. Te osoby proszę o zostawienie adresu e-mail (pozostałe osoby muszą je zostawić, jeśli adresów nie widać w ich profilach). Komentarze będą czekać na zatwierdzenie, co oznacza, że będą pojawiać się z opóźnieniem.
  3. Czekamy do pierwszego dnia lata, 21 czerwca 2014, godz. 23.59.
  4. Losowanie i wyniki pojawią się na blogu w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu. Do wygranych wyślemy wiadomości e-mail z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagrody. Nagrody będą wysyłane tylko na terenie Polski.  
  5. Miło nam będzie jeśli polubicie profil Wydawnictwa Muza na FB KLIK i podzielicie się informacją o konkursie ze znajomymi. Ale nie zmuszamy :)
  6. Powodzenia! :)
PS A tak pozakonkursowo - zerknijcie na internetowy sklep Wydawnictwa Muza, nie dość, że istne szaleństwo z cenami książek, to jeszcze np. wysyłka paczkomatami w (także szalenie) niskiej cenie KLIK!

KSIĄŻKOBRANIE - WYNIKI! Gratulujemy :))


Popularne posty