Bawię się z Edukatorkiem - kreatywnie


Piękny mamy październik tego czerwca! Szaro, ciemno i deszczowo. Nie od dziś wiadomo, że w czasie deszczu dzieci się nudzą. Dementujemy. Nie nudzą się. Jak są zdrowe - idą poskakać po kałużach, a jak czują się odrobinę słabo - zostają w domu i TWORZĄ.
OZDABIANIE TWARZY zestaw ze stempelkami - DJECO to hit nad hitami! 20 kart z głowami, 14 stempelków i 3 kolorowe tusze = miliony możliwości. Bo co z tego, że karty się skończą? A co to? Ziemniaka nie można narysować i udawać, że to miała być głowa? Nie umiecie? Pfff... To weźcie talerz i kółko odrysujcie. Choćby na gazecie! Koniecznie zapytajcie dziecka, czy też możecie się pobawić. Użyjcie wąsów zamiast nosa, serduszko niech będzie okiem. Na koniec obowiązkowo zróbcie wystawę i rechoczcie z Waszych szalonych pomysłów (te stempelki, moim zdaniem, idealne nadają się również do tworzenia kartek, papierów do pakowania prezentów czy ozdabiana ubrań).


Torebek ma chyba z pięć! Zupełnie malutkie, trochę większe, jedną z za długim paskiem, który wiążemy na supeł, jedną z kotem, który ma guziki zamiast oczu, ale ta... Ta będzie wyjątkowa. Choć jeszcze nie jest skończona i nawet nie mogę Wam pokazać (na razie) całości. Projektantka zabrania. Wiecie, chyba się boi, że konkurencja wykorzysta jej pomysły, zanim wprowadzimy wzór do sprzedaży ;) W każdym razie zestaw markerów do tkanin Toys Pure i bawełniana torba na ramię do kolorowania Goki to duet doskonały. I zabawa na kilka dni! Jest faza projektu, nanoszenia go na torbę i... wprowadzania zmian. Wprowadzania zmian. I wprowadzania zmian ;) Jest też torba na zakupy do kolorowania, nasza akurat w motylki (5,90 zł!), ale to ma być prezent dla babci i również nie mogę chwilowo Wam pokazać efektu... Ale obiecuję, że projekt się pojawi na FB i Instagramie :) Poczekacie, prawda?Post powstał w ramach akcji Bawię się z Edukatorkiem. Akcja ma na celu zaprezentowanie rodzicom pomysłów na zabawy przy wykorzystaniu asortymentu sklepu. Do udziału zaproszone zostały mamy blogerki, które przygotują wpisy w 4 kategoriach: bawię się – na wesoło, naukowo, aktywnie i kreatywnie. Zaglądajcie na  FB sklepu KLIK, żeby śledzić akcję i nie przegapić konkursu  – szczegóły już wkrótce! Poprzedni wpis z tej serii znajdziecie tu KLIK.

Popularne posty