Halo Poznań! Sztuka Szuka Malucha3, 2, 1... Jutro startuje poznańska edycja festiwalu Sztuka Szuka Malucha, czyli Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych. Kim są najnajmłodsi? To dzieci w wieku od zera do pięciu lat. Dla nich (i ich opiekunów, niech też mają radochę) są spektakle, warsztaty i koncerty. Od 30 czerwca do 5 lipca odbędzie się ponad 25 wydarzeń dla najnajmłodszych (+ 1 sympozjum dla nieco starszych).
Jeśli chcecie skorzystać z oferty, ale nie macie biletów - jeszcze nic nie jest stracone! Wciąż można kupić wejściówki na inauguracyjny spektakl POP-UP, włoskiego Teatro delle Briciole. Na pozostałe spektakle - trzeba się dowiadywać, ale znajdzie jeszcze kilka - kilkanaście biletów. Najmniej zostało wejściówek na warsztaty, wolne miejsca są na: LALA - Rafinerii Cukru, Zabawy wzrokowe z Oculino, Taniec i siła - Kacper Lipiński, Pajęczyna - Warsztaty Agaty i (całkiem świeże, bo dodane kilka dni temu) Rączki malują! - Ambientówki oraz Kołysanki, lulanki - Teatru Atofri. Większość wydarzeń będzie się odbywać na Scenie Wspólnej (ul. Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą). Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam MPK Poznań, które zawiesiło na czas wakacji linię tramwajową nr 3, czym utrudniło mi dostanie się na Festiwal. Serdecznie pozdrawiam. I TAK TAM DOTRĘ! ;)

Dokładne informacje na temat festiwalowych wydarzeń znajdziecie na stronie internetowej Sztuka Szuka Malucha KLIK i profilu FB KLIK

Plakat, grafika i zdjęcie pochodzą z profilu FB Sztuka Szuka Malucha.

PS A pamiętacie Ewkę z 2013 roku? Jak korzystała z festiwalowych atrakcji? :) KLIK


Popularne posty