SHARE WEEK 2016Rzutem na taśmę, ale zdążyłam! Pamiętacie ten wpis KLIK? Tam pisałam na czym polega akcja, przypomnę może, tak króciutko - jej inicjatorem jest Andrzej Tucholski, żeby do niej dołączyć należy na swoim blogu/vlogu polecić trzy inspirujące Was blogi, wypełnić formularz KLIK i zostawić komentarz z linkiem do swojego wpisu pod wpisem Autorzy polecają Autorów KLIK. Czasu jest niewiele... Bo akcja kończy się dzisiaj. Zagapiłam się! Rok temu wyróżniłam blog Kaczki, Jareckiej i Asi. Żadnego z nich nie porzuciłam, z opóźnieniem lub na bieżąco czytam i oglądam. No lowam to i wierna jestem ;)
Czy jest jakiś klucz pasujący do moich wyborów w tym roku? Może i był. Ale zgubiłam. Albo wyrzuciłam, jak taki jeden kiedyś do Warty. A pierścionek to do Kłodawki ciapnęłam. Nie, nie był zaręczynowy. Rany, skąd ta dygresja?? Do rzeczy. Mogę wskazać tylko trzy i to boli. Trenerzy mówią (podobno, tak słyszałam), że ma boleć. To jazda!

Precle, Kluski i inni tacy prawie-skryto-pizzo-żercy, czyli ekipa z bloga Ohana. Bardzo pozytywnie, bez zadęcia. Studiuję dokładnie zdjęcia, dopytuje o szczegóły i zaśmiewam się przy opisach. Uwielbiam ich relacje z podróży!


Brulion kulturalny regularnie przypomina mi, że nie samą literaturą dla dzieci człowiek żyje. Dziękuję za wszystkie polecenia!


Przy Izie (blog Gromatka) to ja się po prostu grzeję. Zaglądam do jej domu i jest mi tam dobrze. No czego chcieć więcej? Chyba tylko częstszych wpisów...


A Wy? Gdzie zaglądacie? Kogo podczytujecie? :)

Popularne posty