21. Biennale Sztuki dla Dziecka


Wiecie, co jest najlepsze? Że my dopiero się rozpędzamy. Dwa lata temu Ewa - jak pięciolatka - skorzystała tylko z części wydarzeń biennale. W tym roku mamy do wyboru jeszcze więcej spektakli, warsztatów, koncertów i seansów dla dzieci w jej grupie wiekowej. Za dwa lata - wciąż to będzie impreza dla nas. Ba, skorzystamy podwójnie, bo dorośnie do niej Wojciech!  Otwórzcie kajeciki i notujcie, że od 29 maja do 4 czerwca, Poznań, 21. Biennale Sztuki dla Dziecka. W tym roku hasło przewodnie to - Do śmiechu. Poznań zamieni się zatem w Krainę Śmiechoszków, a przewodnikami po tym miejscu zostaną: Hihilary, Hahanna, Hohonorata i Hehenryk. Będą nas prowadzić drogami do... śmiechu, oczywiście. Możecie wybrać drogę tradycji, muzykowania, radości i zabawy i wspólnego tworzenia. Podpowiem Wam, że nie warto ograniczać się do jednej drogi. Najlepiej do śmiechu pędzić każdą z nich. Dlatego - mimo szkoły, mimo obowiązków, zajęć dodatkowych... Mamy bardzo szczegółowy plan. Tak jak pisałam w tym wpisie -  tym razem to Ewa podejmowała większość decyzji w sprawie biletów na konkretne wydarzenia. Mamy to! Mamy opracowaną własną drogę, to będzie bardzo intensywny czas, ale jestem przekonana, że z uśmiechem damy radę każde popołudnie spędzać w Krainie Śmiechoszków. Kto jak nie my? :)
Wszystkie informacje o 21. Biennale Sztuki dla Dziecka znajdziecie na stronie WWW wydarzenia KLIK. Bilety już są w sprzedaży. Warto zacząć się nimi interesować już teraz, dobrze Wam radzę. Bilety są w naprawdę przystępnych cenach (najdroższe - 9 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny - 5 zł!). A program jest fantastyczny i baaardzo zróżnicowany. Polecamy gorąco i nie możemy się doczekać.

PS I od razu wynotujcie sobie: 16-25 czerwca 2017 Malta Festival Poznań, 3-9 lipca 2017 Sztuka Szuka Malucha, 7-13 lipca 2017 Animator, 23 września - 3 października 2017 Festiwal Filmowy Kino Dzieci, 3-7 października 2017 Festiwal Literatura dla Dzieci, 3-10 grudnia 2017 Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! Chyba o czymś zapomniałam...

Popularne posty