Zagadki już nie takie zagadkowe ;)

140 wiadomości e-mail. W każdej odpowiedzi na urodzinowe zagadki. 71 z nich zawiera komplet prawidłowych odpowiedzi. W pozostałych - co najmniej trzy tytuły zostały wskazane prawidłowo. Czyli na 140 wiadomości - 140 weźmie udział w losowaniach... :)


Sporo trudności sprawiła Wam zagadka numer 4 - ta o siostrach, gdzie jedna z nich zabłądziła w lesie. Z kolei zagadka numer jeden, przez swą uniwersalność, zyskała drugą odpowiedź, którą zaliczałam jako prawidłową. To ta o małpie. Zagadka nr 3 też bywała dla niektórych niełatwa, większość jednak bezbłędnie wskazała książkę z dziewczynką, która bardzo lubi rysować. Zagadka nr 8... Serio? Tutaj byłam zaskoczona, że mieliście spore problemy. Wszak wystarczyło skupić się na określeniu "śledzić" ;) To co? Chcecie wiedzieć, jakie to były zagadkowe tytuły? Wszystkie z tej wieżyczki zaliczałam, jako prawidłowe. Dla przypomnienia możecie zerknąć na filmik KLIK!


Wpisy o tych książkach na O tym, że: Gdzie jest moja czapeczka?, Patrz, Madika, pada śnieg!, Ciekawski George, O psie, który szukał, Turlututu. A kuku, to ja!, Naciśnij mnie, Lenka, Pomelo, Małpa w kąpieli, Miasteczko Mamoko

Zaskoczeni? Ja bardzo! Tym, ile osób wzięło udział w zabawie. I tym, że znaliście odpowiedzi. A ja martwiłam się, że nikt nie będzie chciał się bawić i nie będę miała komu nagród przekazać! Serio :) Ale najbardziej zaskoczona byłam stertą miłych słów. O blogu, Ewce, mojej osobie, konkursie... Codziennie dobre słowo, codziennie komplement :) Naprawdę nie miałam jak każdemu z Was osobno odpowiadać, mailować, rozpocząć rozmowę. Sami wiecie, prócz bloga, są jeszcze obiady, skarpetki do posegregowania, śmieci do wyrzucenia ;) Ale dziękuję, doceniam każdy e-mail, każde pozostawione mi słowo. Losowanie niebawem, zaglądnijcie tu w najbliższą sobotę!

PS Oficjalnie ogłaszam, że przedłużam akcję z budowaniem wieży z książek dla dzieci do 13 listopada 2013 r. Tu więcej o akcji KLIK

Popularne posty